پلیس1
۱۶:۵۰ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۰

اخبار انتظامی استان؛

کشف انبار لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در آران و بیدگل/ پدر ناجی دختر هشت ساله جانش را از دست داد

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از غرق شدن فردی که برای نجات جان دختر هشت ساله اش وارد استخرآبی شده بود، خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ مسعود سپهوند در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه یک محموله سنگین لوازم آرایشی و بهداشتی در انباری دپو و آماده توزیع است، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی از انبار مذکور بازرسی شد که تعداد 240 کارتن انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری 5 قاچاقچی در این رابطه و تحویل آنها به مراجع قضائی بیان کرد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 12 میلیارد ریال اعلام شده است.

عدم توجه به جلو بازهم حادثه آفرید

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از تصادف یک سواری ال 90 با عابر پیاده و فوت عابر خبر داد.

سرهنگ رضا رضایی اظهارکرد: در پی دریافت خبری مبنی بر تصادف یک سواری ال90 با عابر پیاده در شهر داران، بلافاصله تیم بررسی تصادفات جاده ای به محل اعزام شدند.

وی افزود: متاسفانه در اثر این حادثه رانندگی عابر که پیرمردی 86 ساله بود جان خود را از دست داد.

این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان عدم توجه به جلو توسط راننده ال90 اعلام شده است. 

توقیف 6 محموله کولر خارجی در ایستگاه بازرسی نائین

فرمانده انتظامی نائین از کشف 6محموله کولر خارجی به ارزش 16 میلیارد و 400 میلیون ریال در ایستگاه بازرسی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ صادق کاظم زاد در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید شرافت شهرستان نائین حین کنترل و نظارت بر خودروهای عبوری، به شش دستگاه کامیون که همزمان وارد ایستگاه شدند، مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودروها، تعداد 2 هزار و 20 کارتن کولر گازی خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری شش راننده در این خصوص، بیان کرد: ارزش محموله های کشف شده توسط کارشناسان 16 میلیارد و 400 میلیون ریال اعلام شده است.

پدر ناجی جانش را از دست داد

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از غرق شدن فردی که برای نجات جان دختر هشت ساله اش وارد استخرآبی شده بود، خبر داد.

سرهنگ علی پورکاوه اظهارکرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن مردی 45 ساله در استخر آبی، بلافاصله ماموران گشت انتظامی کلانتری 12 کاشان به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه دختری هشت ساله که مشغول بازی کردن کنار استخر آب بوده به داخل استخر سقوط می کند که پدر او نیز برای نجات فرزندش وارد عمل می شود.

این مقام انتظامی بیان کرد: دختر هشت ساله توسط ماموران امدادی نجات و احیا می شود، ولی متاسفانه پدر 45 ساله او جان خود را از دست می دهد.

تخطی از سرعت مطمئنه یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت

فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان از واژگون شدن یک دستگاه سواری دوو و فوت یک نفر و مجروحیت فرد دیگری خبر داد.

سرهنگ حسین بساطی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: ماموران انتظامی شهرستان گلپایگان از انحراف یک دستگاه سواری دوو و واژگونی آن مطلع که بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: متاسفانه در اثر این حادثه رانندگی سرنشین خودرو فوت و راننده نیز بشدت مجروح شده بود.

این مقام انتظامی بیان کرد: کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی علت وقوع این حادثه رانندگی را تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرده اند.

انتهای پیام/ن