صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » برخی به دنبال دو قطبی کردن جامعه هستند/ امروز خط مقدم ایران سواحل مدیترانه است

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)استان:

برخی به دنبال دو قطبی کردن جامعه هستند/ امروز خط مقدم ایران سواحل مدیترانه است

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)استان اصفهان در جمع شورای قشر بسیج رسانه گفت: متاسفانه عده ای به دنبال دو قطبی کردن جامعه هستند و نباید اجازه این امر را بدهیم.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۹ - جمعه ۱۳۹۳/۰۲/۱۹

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا، جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج)  درجمع اعضای شورای قشر بسیج رسانه استان اظهار کرد: حقیقتا رهبر معظم انقلاب بسیار هوشمندانه فرمودند که فرهنگ همچون هوا است، آلوده وسالم بودن آن بسیار بر سلامت ما افراد یک جامعه تاثیر گذار است.

اصحاب رسانه بهترین گزینه برای تشکیل جبهه فرهنگی است
وی با بیان اینکه در بحث عزم ملی معتقدم که مصداق بارز آن بسیج است و بسیجیان این پتانسیل رادارند که فعل عزم ملی را بخوبی صرف کنند  عنوان کرد: انتظار رهبر معظم انقلاب تشکیل یک جبهه فرهنگی از همه آحاد مردم به منظور مقابله با هجمه‌های دشمن است و اصحاب رسانه می توانند زمین های تشکیل این جبهه را فراهم کنند.

وی توضیح داد: ما کاری به سیاست های دولت نداریم ولی این نکته که آمریکا دشمن ما است، را همه دولت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران قبول دارند.

امروز خط مقدم ایران سواحل مدیترانه است
فدا خاطرنشان کرد: داشتن ظرفیت و قابلیت بی نظیری چون دیانت و ولایت فقیه برای محور بودن در کشور ایران باعث می شود که سرنوشتی چون سوریه، عراق، مصر و لیبی برای ایران اتفاق نیفتد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)استان اصفهان تصریح کرد: امروز خط مقدم ما از اهواز، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، کردستان به سواحل مدیترانه رفته است،چرا که تفکر اسلامی و انقلابی نظام ایران در آنجا بخوبی مشهود و پابرجا است، در آن سرزمین‌ها همچون سوریه فعلی افراد به نیابت از تفکر و باورهای اسلامی وانقلابی و ضد استکباری نظام ایران می جنگند.

وی افزود: امروز دفاع از مرزهای تفکری دینی-اسلامی در همه جای جهان یک وظیفه است و با این وجود عده‌ای متاسفانه عمدا یا از روی غفلت دفاع از مردم سوریه و حمایت از آنها را توسط حاکمیت ایران زیر سوال می برند.

فدا عنوان کرد: جبهه فرهنگی در دفاع و حمایت از نظام، آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی و مسئولینی که در دفاع از ولایت گام برمی دارند، باید تشکیل شود وسریعا اقدام کند، ما باید به دنبال ظرفیت سازی برای مقابله با دشمن برویم.

وی اضافه کرد: دشمنان و خائنلان نظام به دنبال درگیری داخلی بین مسئولان، مردم ودولت با یکدیگر هستند، جبهه فرهنگی باید با این چنین توطئه‌ها مقابله کند.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)استان اصفهان اظهار کرد: امروز افراد عجیب، حرف های عجیب تر می زنند، برخی به دنبال دو قطبی کردن فضای جامعه هستند، چه اتفاقی افتاده است که جوان اصلاح طلب امروز به چنان ظرفیتی رسیده است که به دنبال هم زیستی مسالمت آمیز با رژیم صهیو نیستی اسرائیل است، ما نباید به دوقطبی شدن جامعه فرصت حیات و تداوم بدهیم.

روسای شورای قشرسازمان بسیج رسانه استان انتخاب شدند

بنا بر این گزارش،  در این جلسه با حضور جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، مسئولان خبرگزاری‌ها و مطبوعات استان شورای قشر بسیج رسانه استان را راه اندازی کرد. گفتنی است: است که در این جلسه افرادی از سرپرستان و مسئولان ارشد مطبوعات و خبرگزاری های استان برای ریاست این قشر، نایب رئیس اول و نایب رئیس دوم نامزد شدند که پس از برگزاری انتخابات صورت گرفته در سازمان بسیج رسانه، جناب آقای منصور گلناری رئیس خانه مطبوعات استان با کسب بیشترین آراء به عنوان رئیس شورای قشر بسیج رسانه و سید حسین ناظر که در سابقه خود معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیما استان بوده، نایب رئیس اول شورای و باباربیع مسئول مطبوعات اداره ارشاد استان به عنوان نایب رئیس دوم این شورا از سوی حاضران در جلسه انتخاب شدند.

لازم به ذکر است: همه اقشار بسیج اعم از جامعه پزشکی، دانش آموزی، دانشجوی، پیشکسوتان،مهندسان، اساتید و.. دارای یک شورای قشربسیج بوده که به با تعین کارگروه های لازم و عضویت درآنها به بررسی و شناسایی مهمترین چالش های استان و ارائه راهکارهای لازم می پردازند.

همچنین در این جلسه محمد رحیم تمیزی فر مسئول سازمان بسیج رسانه استان به عنوان دبیر شورای قشر بسیج رسانه استان منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پانزده − هشت =