099
۱۰:۳۲ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۳

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم خبر داد؛

دستبند پلیس بر دستان سارق سابقه دار سمیرمی

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از دستگیری یک نفر سارق سابقه دار و همچنین یکی از خرده فروشان حرفه ای مواد مخدر، در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ دوم سهراب قرقانی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به افزایش سرقت اماکن خصوصی و تخریب اماکن در باغها و مزارع، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار، کارآگاهان خبره پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: طی تحقیقات گسترده و تعقیب و مراقبت های نامحسوس پلیسی و بررسی های مستمر صحنه های سرقت، آثار و ادله موجود در صحنه های سرقت، ردپای یکی از سارقان سابقه دار آشکار و با هماهنگی مقام قضایی به پلیس آگاهی منتقل شد.

رئیس پلیس سمیرم بیان کرد: سارق با استفاده از خودرو و پلاک سرقتی اقدام به تخریب و سرقت درب باغ ها و مزارع می کرد که با استفاده از ادله برجای مانده و تحقیقات فنی پلیسی چاره ای نیافت و لب به اعتراف گشود و به سرقت های متعددی که توسط وی انجام شده بود، اعتراف کرد.

بر همین اساس، اواخر بهمن ماه سال گذشته نیز فرمانده انتظامی سمیرم از ادامه دستگیری تعدادی از سارقان تجهیزات کشاورزی و کالاهای موجود در باغ ها و مزارع این شهرستان خبر داده بود.

سرهنگ قرقانی از دستگیری یک نفر خرده فروش مواد مخدر همراه با اموال مسروقه، توسط ماموران پلیس سمیرم در همین امروز خبر داد و افزود: در تحقیقات پلیس یکی از خرده فروشان مواد مخدر که به صورت حرفه ای در منزل شخصی اقدام به فروش مواد مخدر می کرد طی هماهنگی مواد قضایی توسط مأموران کلانتری مرکز شهرستان دستگیر و برای تحقیقات گسترده به کلانتری منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم افزود: اقلام سرقتی زیادی در منزل این سارق کشف شد که در ازای فروش مواد از معتادان دریافت شده است.

سرهنگ قرقانی از مردم و باغداران خواست هر مورد مشکوکی را بلافاصله به پلیس 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/گ.ف