1629185_233
۱۱:۵۶ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۳

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد؛

زلزله در اصفهان خسارات جانی نداشت/ عملیات امدادی به پایان رسید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: وضعیت کنونی در منطقه ثابت ارزیابی شد و بنا بر اعلام سازمان امداد و نجات، تمامی تیم ها تا پایان شب گذشته منطقه را ترک کرده و عملیات به پایان رسید.

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن مومنی در تشریح وضعیت زلزله بیان کرد: همان طور که در رسانه ها مطرح شد، زلزله ای صبح دیروز در عمق هشت کیلومتری زمین مرز بین استان های اصفهان و کهگیلویه و بویر احمد را لرزاند که در 19 کیلومتری یاسوج و 10 کیلومتری سی سخت با قدرت 5.2 اتفاق افتاد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ادامه داد: بررسی های ارزیابی نشان می دهد که خسارت جانی در این زلزله در استان اصفهان گزارش نشده است.

وی افزود: تمامی پایگاه های امداد و نجات استان اصفهان در حالت آماده باش کامل در آمدند تا در صورت بروز پس لرزه ها و اتفاقات ناگوار به سرعت وارد عمل شوند.

مومنی با اشاره به خسارات زلزله ابراز کرد: منازل هشت روستا در منطقه پادنای وسطی دچار خسارت شدند که در برخی روستاها هم شدت زلزله باعث ترک خوردگی و ریزش دیوارها شده است.

مدیرعامل هلال احمر استان همچنین خاطر نشان کرد: وضعیت کنونی در منطقه ثابت ارزیابی شد و بنا بر اعلام سازمان امداد و نجات، تمامی تیم ها تا پایان شب گذشته منطقه را ترک کرده و عملیات به پایان رسید.

انتهای پیام/ت.ت