13950807000242_PhotoA
۱۵:۳۵ - جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۱۴

در خطبه های نماز جمعه لنجان مطرح شد:

آمریکا به دنبال مذاکرات موشکی با ایران است/ آمریکا و هم‌پیمانانش از برجام امتیازات خود را گرفتند

پروژه دشمنان برای تضعیف ابزارهای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حمایت قاطعانه مسئولان از تولیدات داخلی سرخط مطالب مطرح‌شده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان لنجان بود.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام حسن صفرزاده ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه زاینده‌رود اظهار کرد: حکومت‌ جهانی و ارزشی مهدوی سرفصل شکوفایی و اول رشد و تعالی بشری است.

امام‌جمعه زاینده‌رود با بیان اینکه عالم با آمدن منجی عالم بشریت، تازه می شود، خاطرنشان کرد: انسان با ظهور منجی عالم بشریت زندگی واقعی‌اش را باکرامت و بزرگواری به‌صورت شایسته، شروع خواهد کرد و در پرتو این حکومت جهانی می‌توان به کمال دست‌یافت.

وی با توجه به اقتدار نیروهای امنیتی در صیانت از مرزهای داخلی کشورمان یادآور شد: دستگاه‌های امنیتی کشورمان با شعار امنیت برای مردم و اقتدار برای نظام اسلامی، در طول بیش از سه دهه فعالیت، خدمات ارزشمندی به نظام اسلامی ارائه کرده اند.

خطیب نماز جمعه زاینده‌رود با تاکید براینکه آحاد جامعه باید با نهادهای امنیتی همکاری لازم را داشته باشند، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب نهادهای امنیتی را بازوی انقلاب دانسته و پیروی از نظرات این نهاد را برای همه مسئولان لازم‌الاجرا دانسته اند.

امام‌جمعه زاینده‌رود با توجه به رجزخوانی‌های اخیر مقامات غربی در خصوص برجام اظهار کرد: نزدیک به دو دهه است که آمریکا و اروپا براى براندازى نظام اسلامى، پروژه تضعیف ابزارهاى اقتدار کشورمان را در پیش گرفته‌اند.

وی بابیان اینکه آمریکا به دنبال مذاکرات موشکی با ایران است، تصریح کرد: امروز آمریکا با بعضی از مقامات اروپایى به دنبال ورود ایران به مذاکرات مکمل برجام یعنى مذاکره درباره توان موشکى و منطقه‌ای ایران هستند و می‌خواهند با ابزار فشار و تهدید، تعهدات بیشتری را بر ایران تحمیل کنند.

* آمریکا و هم‌پیمانانش از برجام امتیازات خود را گرفتند

حجت‌الاسلام قاسم باقریان، امام‌جمعه زرین‌شهر نیز امروز در خطبه های نماز جمعه زرین شهر، اظهار کرد: برخی کشورهای اروپایی با همراهی آمریکا در ماجرای برجام به دنبال پیاده کردن سیاست چماق و هویج در کشورمان هستند.

امام‌جمعه زرین‌شهر با بیان اینکه با طرح خروج از برجام می‌خواهند ملت ایران را بترسانند، خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور آمریکا بارها  اعلام کرده است که من برجام را ترک خواهم کرد، البته هدف اصلی آنان عقب راندن ایران از داشته‌های خود و ترساندن مردم شجاع کشورمان است.

وی با تاکید براینکه توطئه خروج از برجام یک نقشه بین‌المللی است، تصریح کرد: سران کشورهای اروپایی برخلاف ادعاهایشان مبنی براینکه آمریکا پلیس بد است و باید مراقب پلیس بد باشیم، دقیقا از سیاست آمریکا پیروی می‌کنند.

خطیب نماز جمعه زرین‌شهر بابیان اینکه ‌ای‌کاش آن روز که حضرت آقا به‌صراحت بدعهدی آمریکایی و برخی کشورهای دیگر را اعلام کردند، همه به فرمایش ایشان گوش‌داده بودند، بیان کرد: آمریکا و هم‌پیمانانشان از برجام امتیازات خود را گرفتند چراکه اگر برجام برای آن‌ها امتیازی نداشت آن‌ها اصلا این قرارداد را امضا نمی‌کردند.

امام‌جمعه زرین‌شهر حفظ وحدت و انسجام ملی را تنها راه برون‌رفت از توطئه‌های دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: هر انسان عاقل و هوشیاری هدف این بازی‌ها را می‌داند و راه مقابله با این توطئه‌ها  و دشمنی‌ها فقط درگرو اجماع داخلی است.

وی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص پرهیز از اشرافیت در جامعه متذکر شد: مدیران و مسئولان کشور باید درد فقرا را بفهمند و فراموش نکنند که مردم عزیز ما با همه مشکلات و گرفتاری‌های خود هنوز پشتیبان نظام و انقلاب خود هستند و خواهند بود.

باقریان بابیان اینکه اگر به دنبال تجملات رفتیم از مردم و مستضعفین و مشکلات آن‌ها فاصله خواهیم گرفت، خاطرنشان کرد: مسئولان ما مراقب رفتار و حرکات خود باشند  و باهمت و تلاش خود به دنبال عدالت حقیقی در همه‌ی ابعاد آن باشند.

امام‌جمعه زرین‌شهر کلید حل مشکلات بزرگ کشور را درگرو تحقق شعار سال دانست و تاکید کرد: دشمن از 200 سال قبل به دنبال وابسته کردن صنعت  و تولید کشورها بوده است و در این زمینه بسیاری از صنایع بومی کشورها را نابود کرده است.

وی بابیان اینکه دولت و سران قوا باید در تهیه لوازم مصرفی خود از تولیدات داخلی استفاده کنند افزود: دولت باید موانع تولید در کشور را برطرف کند و مراقب دست‌های دشمنان در مسیر نابودی تولیدات داخلی باشند.

 

انتهای پیام/ن