سردار فدا
۰۸:۵۵ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۶

جانشین سپاه صاحب الزمان (عج)اصفهان:

مذاکره با آمریکا ما را به جایی نخواهد رساند/ قدرت عمل در منطقه به دست جمهوری اسلامی است

جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان گفت: امروز قدرت عمل در منطقه به دست جمهوری اسلامی است و باید توجه داشته باشیم مذاکره با آمریکا، ما را به جایی نمی رساند و تنها چیزی که باعث پیشرفت کشور خواهد شد، تکیه بر توان داخلی است.

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا در آیین افتتاحیه مرکز مقاومت فولادشهر با اشاره سالروز عملیات بیت‌المقدس گفت: تمام مردم ایران در آزاد سازی خرمشهر نقش داشتند و سرانجام آن چیزی که حاصل شد نتیجه توجه به ظرفیت های داخلی و باور داشتن به همت جوانان این مملکت بود.

جاشین سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان در ادامه افزود: امروز شاهد هستیم که در مراکز پژوهشی خارج از کشور عملیات های رزمندگان دوران دفاع مقدس را مورد تجزیه تحلیل قرار می دهند  و از تجربیات آن ها استفاده می کنند.

وی با تاکید بر لزوم ایستادگی در برابر قدرت های بیگانه تصریح کرد: آن کشور هایی که حاضر نشدند در برابر آمریکا بایستند و سعی کردند در دامن آمریکا غلط بزنند امروز مورد بالاترین اهانت ها قرار می گیرند.

سردار فدا تاکید کرد:امروز به جایی رسیده ایم که قدرت عمل در منطقه به دست جمهوری اسلامی است که باید توجه  داشته باشیم مذاکره با آمریکا، ما را به جایی نمی رساند و تنها چیزی که باعث پیشرفت کشور خواهد شد، تکیه بر توان داخلی است.

جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) با اشاره ظرفیت های داخل کشور های خاطر نشان کرد : استفاده از ظرفیت های داخلی،دانشمندان، جوانان و تحصل کرده های کشور ما را به جایی خواهد رساند که در صنعت موشکی رسیده ایم.

سردار فدا در ادامه اظهار کرد: نیروی مقاومت بسیج ظرفیتی است که می تواند تمام اقشار جامعه را حول محور ولایت فقیه و در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی دور هم جمع کند.

انتهای پیام/پ