82270967-71099243
۱۱:۱۲ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۶

در عملیات كارشناسان پليس فتا:

زوج کلاهبردار در اصفهان دستگیر شدند/ تحویل متهمان به دستگاه قضایی

رئیس پلیس فتای اصفهان گفت: زوج جوانی که از طریق ارسال پیامک برنده شدن در قرعه کشی به تلفن همراه شهروندان با ترفندی خاص اقدام به برداشت از حساب آنها می کردند، در عملیات پلیس فتا استان دستگیر شدند.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ سید مصطفی مرتضوی در گفتگو با خبرنگاران از دستگیری زوج کلاهبردار در اصفهان خبر داد و اظهار کرد: کارشناسان پلیس فتای اصفهان در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی از طریق ارسال پیامکی با مضمون برنده شدن در قرعه کشی وی را  فریب داده است، این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس پلیس فتای اصفهان این فرد از حساب شاکی مبالغی را  سرقت کرده بود، تصریح کرد: با انجام اقدامات علمی و تخصصی سرانجام عاملان این کلاهبرداری که یک زوج جوان بودند شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه این متهمان با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شدند، عنوان کرد: متهمان در بازجویی های صورت گرفته صراحتا به بزه انتسابی اقرار  و انگیزه خود را سوء استفاده مالی عنوان کردند.

مرتضوی با بیان اینکه متهمان در مدت کوتاهی روزانه به بیش از 500 نفر پیامک ارسال می کردند، گفت: این زوج با شگردی خاص توانسته بودند از این طریق مبلغ 500 میلیون ریال از حساب قربانیان خود برداشت کنند.

رئیس پلیس فتای اصفهان ادامه داد: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/ن