صفحه اصلی » فناوری اطلاعات » اپلیکیشن دولت همراه راه اندازی شد + لینک دانلود

اپلیکیشن دولت همراه راه اندازی شد + لینک دانلود

پلیکیشنی به نام دولت همراه را راه اندازی شده که بسیاری از خدمات الکترونیکی ادارات دولتی در این اپلیکیشن جمع آوری و قابل دسترس تمامی افراد است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ اگر به خاطر داشته باشید در سال های گذشته نمایندگان مجلس و سران کشور در خصوص اجرایی شدن طرح دولت الکترونیک صحبت های بسیاری را در رسانه داشته اند و هم اکنون به منظور تحقق این امر اپلیکیشنی به نام دولت همراه را راه اندازی نموده که بسیاری از خدمات الکترونیکی ادارات دولتی در این اپلیکیشن جمع آوری شده اند و قابل دسترس تمامی افراد می باشند.

بر اساس گفته ی مسئولان قرار است که به تدریج این خدمات گسترده تر شده و تمامی امکانات دولت را در بر بگیرد و در دسترس شهروندان قرار داشته باشد. بر اساس گفته های رئیس سازمان فناوری اطلاعات در این سامانه ۱۶ دستگاه دولتی حضور دارند و به طور کلی ۵۰ نوع خدمات را به کاربران ارائه می دهند. تاکنون ۲ میلیون درخواست از طریق این سامانه ارائه شده است و به طور کلی ۱۲ هزار نفر از این سامانه استفاده می کنند و بیشترین تقاضای افراد برای انجام خدمات ثبت احوال و دریافت کارت ملی هوشمند بوده است.

رسول سرائیان در گفته های خود اعلام کرد که در برنامه های آتی دولت مذاکراتی با گمرک، آموزش و پرورش، بانک مرکزی و زارت بهداشت و … صورت پذیرفته است که در آینده ای نزدیک امیدواریم که خدمات آنلاین این ادارات نیز در این اپلیکیشن وجود داشته باشد و یه اپلیکیشن بسیار جامع را در اختیار کاربران قرار دهیم و همین اتحاد نشانگر موفقیت دولت در عرصه ی ایجاد دولت الکترونیک می باشد.

بر اساس گفته های رئیس سازمان فناوری اطلاعات، بسیاری از راه های ارائه ی خدمات الکترونیک باید توسط بخش های خصوصی صورت پذیرفته و هموار شود ولی زمانی که دولت وارد این عرصه می گردد به منظور رفع موانع راه می باشد و قصد دارد از تمام ظرفیت های سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به منظور ایجاد اشتغال استفاده نماید. برای دانلود این اپلیکیشن کاربردی می توانید از لینک دانلود زیر استفاده نمایید.

» دانلود اپلیکشن دولت

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!