1094933_214
۱۲:۱۳ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۶

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان:

۱۱۰۰ قرآن پژوه در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کاشان شرکت کردند

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: مرحله شهرستانی دوره چهل و یکم مسابقات سراسری قرآن شهرستان کاشان در دو مرحله و با رقابت یک هزار و صد نفر برگزار شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی حافظیان در جمع خبرنگاران با اشاره به شرکت یک هزار و 100 نفر در مرحله شهرستانی دوره چهل و یکم مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان کاشان، اظهار کرد: امسال همچون سال های گذشته برای برگزاری هرچه باشکوه تر مسابقات سراسری قرآن کریم در شهرستان کاشان برنامه ریزی شد که قرآن پژوهان در رشته های مختلف حفظ، قرائت، مفاهیم، اذان، دعاخوانی به رقابت پرداختند.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان در ادامه افزود: با توجه به اینکه تعداد شرکت کنندگان در رشته های معارف و قرائت و حفظ زیاد بود این مسابقان به صورت منطقه ای در نقاط مختلف شهرستان کاشان با همکاری مراکز فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه این شهرستان برگزار شد و نفرات برگزیده به مسابقات شهرستانی راه پیدا کردند.

وی ادامه داد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در رشته های حفظ پنج جزء، ۱۰ جزء، ۲۰جزء و حفظ کل، قرائت، ترتیل، اذان و دعاخوانی صبح روز جمعه 14 اردیبهشت ماه از هشت صبح برادران در جوار حرم مطهر امامزاده سلطان امیر احمد(ع) و خواهران در دو سالن مجزا خیابان آیت اله کاشانی کوی بانک دی و در جوار حرم مطهر امامزاده طاهرمنصور(ع) که با حضور 300 نفر شرکت کننده که موفق شده بودند به مرحله شهرستان راه پیدا کنند برگزار شد.

مهدی حافظیان در ادامه اضافه کرد: مرحله شهرستانی دوره چهل و یکم مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته های معارف و احادیث قرآن کریم نیز با حضور 400 نفر شرکت کننده در خرداد ماه برگزار می شود که نفرات برگزیدن این مسابقات نیز برای شرکت در مرحله استانی به اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه معرفی می شوند.

انتهای پیام/ن