DSC00864-1
۰۹:۱۵ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۷

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان:

تقوای سیاسی یعنی عمل به منویات رهبر انقلاب/ بسیج در کنار روحانیت پرچم دار تسریع معنویت در جامعه است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان گفت: یکی از مولفه های داشتن تقوای سیاسی در بین مسئولان عمل به منویات امامان انقلاب اسلامی است.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حجت الله صفرپور عصر روز گذشته در  همایش گرامیداشت هفته عقیدتی با اشاره به تلاش های بی وقفه نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در سپاه پاسداران اظهار کرد: یکی از دستاوردهای مترتب انقلاب اسلامی شکوفا شدن اعتقادات اسلامی در سطوح مختلف جامعه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان با بیان اینکه یکی از دغدغه ها در اوایل انقلاب تقویت روحیه معنوی مردم در جامعه بود، خاطرنشان کرد: جوان های همین مرز و بوم در دوران دفاع مقدس، اوج اخلاص و بندگی را به معنی واقعی کلمه اثبات کردند و به دنبال رشادت های این عزیزان در جای جای کشورمان شاهد تقویت روحیه معنوی در اقشار مختلف بودیم.

وی با بیان اینکه بسیج با تمام ظرفیت های خود در زمینه تقویت روحیه جهادی و معنوی در جامعه گام برداشته است، تصریح کرد: بسیج با داشتن ظرفیت هایی نظیر حلقه های صالحین توانسته است در کنار روحانیت پرچم دار تسریع معنویت در جامعه باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان با تاکید بر اینکه یکی از توطئه های دشمنان در کشورمان تضعیف روحیه معنوی در جامعه است، متذکر شد: آحاد جامعه باید مراقب باشند تا فریب شگردهای دشمنان را نخورند و خدای ناکرده به تجمل گرایی و اشرافی گری دچار نشوند.

وی با بیان این مطلب که در کنار تقوای فردی باید تقوای سیاسی خودمان را هم محک بزنیم، یادآور شد: یکی از مولفه های داشتن تقوای سیاسی در بین مسئولان عمل به منویات امامان انقلاب اسلامی است.

صفرپور با تاکید بر اینکه سطح مطالبات دینی باید در جامعه افزایش می یابد، گفت: مردم مراقب نقشه شوم دشمنان در زمینه نابود کردن بنیان خانواده ها باشند و تمام تلاش خود را به کار گیرند تا اخلاص و تقوای فردی به تقوای اجتماعی منجر شود.

انتهای پیام/پ