435827514_3964
۱۲:۴۹ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۷

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع):

جریان هایی به دنبال متوقف کردن چرخه انقلاب اسلامی هستند/ اجرای برنامه های متناسب با نیازهای فرهنگی اجتماعی بهارستان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) گفت: جریان نظام سلطه و صهیونیستی از ابتدای انقلاب تلاش کرده است که چرخه انقلابی مردم ایران را متوقف کند و حکومت را به دوران قبل از انقلاب باز گرداند.

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدحسین کفعمی صبح امروز در نشست توجیهی راهبردها و سیاست های برنامه های سال 97 اظهار کرد: در چهل سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم و در مسیر انقلاب اسلامی ایران با چهار جریان روبرو هستیم، اول جریان نظام سلطه و صهیونیستی که از ابتدای انقلاب تلاش کرده است که چرخه انقلابی مردم ایران را متوقف کند و حکومت را به دوران قبل از انقلاب باز گرداند.

وی در خصوص جریان دوم ابراز کرد: جریان سلطنت طلب و ضد انقلاب، جریانی است که با پیروزی انقلاب نتوانستند به اهداف خودشان برسند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) بهارستان افزود: جریان سوم جریان استحاله طلب داخلی است که به دنبال این هستند که جریان های پیش برنده انقلاب اسلامی را متوقف کنند و جریان انقلاب را به گونه ای پیش ببرند که حتی اگر یک روحانی هم سکان دار انقلاب باشد، اصول و ارزش های انقلاب نتواند در بدنه وجود داشته باشد.

وی در خصوص جریان چهارم گفت: جریان انحرافی جریان چهارم است که در سال های گذشته فعالیتشان پر رنگ تر شده و علت این پر رنگ شدن نیز به دلیل برخورد جدی تر نیروهای انقلابی با آنها است.

کفعمی ادامه داد: همه این جریان ها سعی دارند آرمان های انقلاب اسلامی و دستاوردهایی که پس از گذشت این چهار دهه از انقلاب اسلامی بدست آمده است را تخریب کرده و در فضای جامعه سیاه نمایی کنند.

وی با بیان اینکه کلیه نظام های سلطه علیه انقلاب اسلامی ما ایستاده اند، گفت: امروز کشور ایران در اوج قدرت در منطقه خاورمیانه قرار دارد و در عرصه های داخلی هم پیشرفت هایی چشم گیر داشته و ما باید سعی کنیم به عنوان بدنه انقلابی کشور در سال 97 به اهداف خود برسیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) بهارستان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با بسیجیان تاکید کرد: ما در اصول حاکم بر برنامه ششم توسعه چند اصل کلی مدنظر داریم و کلیه برنامه هایی که در بین مردم ایجاد می کنیم شامل امید افزایی نسبت دستاوردهای انقلاب اسلامی، تحکیم وحدت ملی و انسجام اسلامی، خدمات رسانی و محرومیت زدایی، مقابله با تهاجم فرهنگی که مبانی انقلاب اسلامی را هدف قرار داده است، پیگیری طرح های اعتلای بسیجیان، پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و مبارزه با تجمل گرایی خواهد بود.

وی با اشاره به فعالیت یک ساله ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) در شهر بهارستان تصریح کرد: ناحیه امام حسین (ع) با رصد وضعیت موجود در شهر بهارستان و احصای نیازهای فرهنگی اجتماعی شهر برنامه های مختلفی را در زمینه های آموزشی، خانواده، نشاط اجتماعی، روشنگری، گرامیداشت یاد شهدا و … در سال ۹۶ اجرا کرد که با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شد و به فضل الهی این رویکرد در سال ۹۷ نیز ادامه خواهد داشت.

کفعمی خاطر نشان کرد: با توجه به آمارها و مشاهدات کارشناسی که به همت ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) اصفهان در محدوده شهر بهارستان در این زمینه انجام گرفت تصمیم گیری شد که جلساتی را با عنوان نشست های تخصصی خانواده پایدار با سه راهبرد اصلی در سال ۹۷ در هر سه فاز از این شهر با مدیریت اجرایی خواهران بسیجی در مساجد اجرا کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) بهارستان از جمله برنامه های این طرح را ارتقاء شان و منزلت دختران در عرصه های مختلف برشمرد و عنوان کرد: ایجاد بستر مناسب تربیتی برای رشد و تعالی ایمان و کشف و تقویت فعالیت و هدایت خلاقیت ها و استعدادها در ابعاد مختلف، ایجاد بستر سالم دوست یابی، ایجاد و تقویت روحیه مطالعه و کتابخوانی، تقویت حس مسئولیت پذیری و تقسیم کار، تشکیل کلاس های تربیتی، معرفتی، هنری و آموزشی در همین رابطه است.

انتهای پیام/پ