به میزبانی آموزش و پرورش برخوار؛

نهمین دوره مسابقات استانی همخوانی قرآن کریم در برخوار برگزار شد/ تصاویر

نهمین دوره مسابقات استانی همخوانی قران کریم و تواشیح دانش آموزان استان اصفهان به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان برخوار برگزار شد.

عکاس:

به گزارش صاحب نیوز؛ نهمین دوره مسابقات استانی همخوانی قران کریم و تواشیح دانش آموزان استان اصفهان به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان برخوار، روز گذشته در شهرستان برخوار برگزار شد.

در این مسابقات که برای سومین سال متوالی با شرکت بیش از 300 نفر دانش آموز پسر در آستان مقدس حضرت ابراهیم (ع) آغاز شد، گروه طاها دوره اول متوسطه ناحیه چهار اصفهان رتبه اول، گروه رهروان ولایت از آموزشگاه 15خرداد شهرستان برخوار و دارالقرآن آیت الله معرفت خمینی شهر رتبه دوم و گروه سبحان ناحیه سه مقام سوم را کسب کردند.

همچنین در دوره دوم متوسطه گروه آیت الله معرفت خمینی شهر، گروه بحر النور خمینی شهر و گروه رهروران ولایت 3 شهرستان برخوار به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

مسابقات در بخش خواهران نیز با شرکت بیش از 300 نفر دانش آموز دختر در آستان مقدس حضرت ابراهیم بن موسی بن جعفر (ع) برگزار شد

مسابقات همخوانی قرآن با حضور طباطبایی رئیس اداره قرآن عترت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، خدایی بخشدار مرکزی شهرستان و جهانگیری مشاور فرمانداری شهرستان برخوار برگزار شد.

در پایان این دوره از مسابقات، در دوره اول متوسطه، گروه طاووس الجنه آران و بیدگل رتبه اول، گروه محبان منجی از خمینی شهر رتبه دوم و گروه تسنیم از  ناحیه سه مقام سوم، گروه ترنم وحی از ناحیه دو اصفهان رتبه چهارم و گروه توحید ناحیه پنج اصفهان مقام پنجم را کسب کردند.

همچنین در دوره دوم متوسطه گروه مصباح الهدی از ناحیه دو اصفهان، گروه تسنیم از ناحیه دو اصفهان، گروه تسنیم ناحیه سه اصفهان، گروه نور از ناحیه شش اصفهان و گروه تسنیم از ناحیه چهار اصفهان به ترتیب مقام های اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

مراسم غباروبی حرم مطهر سیدالکریمان امامزادگان ابراهیم و اسماعیل بن موسی بن جعفر از جمله ویژه برنامه هایی بود که در این مسابقات با حضور مسئولان استانی و شهرستانی انجام شد.

این مسابقات با حضور حجت الاسلام محمود آبادی امام جمعه شهر دولت آباد، احمدی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، زارعان رئیس آموزش و پرورش برخوار و دیگر مسئولان استان اصفهان و شهرستان برخوار برگزار شد.

انتهای پیام/گ.پ