سی
۲۱:۲۰ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۷

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار:

آبادانی مناطق محروم بدون در نظر گرفتن ظرفیت های محلی دشوار است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار گفت: مردم باید برای توسعه و آبادانی نقاط مختلف شهرستان به مسئولان یاری برسانند و باید بپذیریم که حرکت به سمت پیشرفت و آبادانی بدون در نظر گرفتن پتانسیل های محلی دشوار خواهد بود.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ دوم محمد شفیعی در گفتگویی به مناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی، تشکیل بسیج سازندگی را به عنوان جایگزینی برای جهاد سازندگی، رویکردی مهم و اثر گذار در مسیر محرومیت زدایی و سازندگی کشور ارزیابی کرد.

وی به تلاش های شبانه روزی جوانان جهادگر شهرستان در مناطق محروم اشاره کرد و انجام فعالیت های جهادی در مناطق محروم را نشان از روحیه بالای جهادی و انقلابی موجود در بین جوانان شهرستان دانست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار با اذعان به آمادگی گروه های جهادی در دانشگاه ها، مساجد و محلات برای حضور در مناطق محروم، از تشکیل قرارگاه های سازندگی و محرومیت زدایی در سطح شهرها و روستاهای شهرستان به منظور محرومیت زدایی و فعالیت های سازندگی خبر داد.

شفیعی افزود: علاوه بر کارهای متنوع عمرانی، منابع طبیعی، ساخت مساجد و مدارس و نوسازی، بهسازی و ترمیم منازل مسکونی محرومان در طول سال و کمک به آبادانی کشور در مناطق محروم از امسال شاهد ابتکارات و تحول عرصه های خدمات رسانی به محرومان خواهیم بود.

وی با بیان اهمیت حضور آحاد مختلف جامعه در برنامه های سازندگی و خدمات رسانی در سطح شهرستان، حضور مستمر و اثرگذار مردم در برنامه های محرومیت زدایی را حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: مردم باید برای توسعه و آبادانی نقاط مختلف شهرستان به مسئولان یاری برسانند و باید بپذیریم که حرکت به سمت پیشرفت و آبادانی بدون در نظر گرفتن پتانسیل های محلی دشوار خواهد بود.

فرمانده سپاه برخوار از تلاش های جهادگران بسیج سازندگی در زمینه محرومیت زدایی و رشد و توسعه شهرستان تقدیر و در ادامه مسیر سازندگی برای آنان آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

انتهای پیام/گ.ف