صفحه اصلی » مقاومت » آبادانی مناطق محروم بدون در نظر گرفتن ظرفیت های محلی دشوار است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار:

آبادانی مناطق محروم بدون در نظر گرفتن ظرفیت های محلی دشوار است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار گفت: مردم باید برای توسعه و آبادانی نقاط مختلف شهرستان به مسئولان یاری برسانند و باید بپذیریم که حرکت به سمت پیشرفت و آبادانی بدون در نظر گرفتن پتانسیل های محلی دشوار خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۲۱:۲۰ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ دوم محمد شفیعی در گفتگویی به مناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی، تشکیل بسیج سازندگی را به عنوان جایگزینی برای جهاد سازندگی، رویکردی مهم و اثر گذار در مسیر محرومیت زدایی و سازندگی کشور ارزیابی کرد.

وی به تلاش های شبانه روزی جوانان جهادگر شهرستان در مناطق محروم اشاره کرد و انجام فعالیت های جهادی در مناطق محروم را نشان از روحیه بالای جهادی و انقلابی موجود در بین جوانان شهرستان دانست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار با اذعان به آمادگی گروه های جهادی در دانشگاه ها، مساجد و محلات برای حضور در مناطق محروم، از تشکیل قرارگاه های سازندگی و محرومیت زدایی در سطح شهرها و روستاهای شهرستان به منظور محرومیت زدایی و فعالیت های سازندگی خبر داد.

شفیعی افزود: علاوه بر کارهای متنوع عمرانی، منابع طبیعی، ساخت مساجد و مدارس و نوسازی، بهسازی و ترمیم منازل مسکونی محرومان در طول سال و کمک به آبادانی کشور در مناطق محروم از امسال شاهد ابتکارات و تحول عرصه های خدمات رسانی به محرومان خواهیم بود.

وی با بیان اهمیت حضور آحاد مختلف جامعه در برنامه های سازندگی و خدمات رسانی در سطح شهرستان، حضور مستمر و اثرگذار مردم در برنامه های محرومیت زدایی را حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: مردم باید برای توسعه و آبادانی نقاط مختلف شهرستان به مسئولان یاری برسانند و باید بپذیریم که حرکت به سمت پیشرفت و آبادانی بدون در نظر گرفتن پتانسیل های محلی دشوار خواهد بود.

فرمانده سپاه برخوار از تلاش های جهادگران بسیج سازندگی در زمینه محرومیت زدایی و رشد و توسعه شهرستان تقدیر و در ادامه مسیر سازندگی برای آنان آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

انتهای پیام/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد