صفحه اصلی » استان » اصفهان » «مسعود تابش» مدیرعامل باشگاه سپاهان شد

با تصمیم مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان؛

«مسعود تابش» مدیرعامل باشگاه سپاهان شد

تابش سرپرست موقت باشگاه سپاهان با تصمیم مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، به عنوان مدیرعامل جدید معرفی و منصوب شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ ‌مسعود تابش بعد از چند ماه فعالیت به عنوان سرپرست باشگاه سپاهان در نهایت با تصمیم مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان و اعضای هیأت‌مدیره باشگاه، به عنوان مدیرعامل رسمی باشگاه سپاهان معرفی و منصوب شد.

در متن این حکم آمده است: نظر به سابقه طولانی شما در کسوت بازیکن و پست‌های مدیریتی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و بنابر پیشنهاد هیئت مدیره آن باشگاه، جنابعالی را به سمت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان منصوب می نمایم تا با همکاری، هماهنگی و همفکری با اعضای هیئت مدیره انجام وظیفه نمائید.

انتظار می‌رود با به کارگیری تجربه چند دهه فعالیت ورزشی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ضمن مشورت و همکاری با هیئت مدیره و خبرگان فوتبال کشور و انتخاب سرمربی، کادر فنی و بازیکنان شایسته در فصل جدید شاهد رشد و ارتقای تیم فوتبال سپاهان به جایگاه واقعی خود باشیم که موجب سربلندی باشگاه نامدار سپاهان و خوشحالی هواداران گردد.

بدیهی است توجه کافی به دیگر رشته های ورزشی نیز مورد نظر می باشد. توفیق شما در انجام وظایف محوله را از درگاه ایزد منان خواستارم.

بهرام سبحانی

مدیرعامل

مسعود تابش یکی از مدیران تحصیلکرده فوتبال ایران است که سال‌ها بازوبند کاپیتانی تیم فوتبال سپاهان را بر روی بازو بست و در دهه 60 هم سابقه مالکیت و مدیریت سپاهان را در کارنامه دارد. وی از اوایل دهه 80 تا زمستان سال گذشته به عنوان معاون فنی، ورزشی و قائم مقام باشگاه مشغول به کار بود.

بعد از تغییرات مدیریتی در باشگاه سپاهان و برکناری طاهری بنا به تصمیم هیأت‌مدیره باشگاه زمام امور اجرایی به دست مسعود تابش قائم مقام باشگاه افتاد تا به عنوان سرپرست موقت به وضعیت بحرانی موجود سرو سامان بدهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد