IMG_6980
۱۰:۵۰ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۹

به پیشنهاد رییس هلال احمر نایین؛

امام جمعه نایین داوطلب افتخاری جمعیت هلال احمر شد

با پیشنهاد رییس جمعیت هلال احمر نایین امام جمعه این شهرستان داوطلب افتخاری جمعیت هلال احمر شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ همزمان با روز جهانی هلال احمر، رییس و اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر نایین با امام جمعه نایین دیدار کردند.

امام جمعه نایین در این دیدار، ارایه آموزش های عمومی امداد و نجات توسط جمعیت هلال احمر نایین را ضروری دانست و بر ارایه این آموزش ها به جامعه هدف دانش آموزی و کارکنان دولت تاکید کرد.

حجت الاسلام سید علی سجادی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات آموزشی جمعیت هلال احمر این شهرستان افزود: آموزش های عمومی امداد و نجات در میان دستگاه های اجرایی، به ویژه ارگان ها و نهادهای مرتبط با حوادث و بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله باید با دقت و توجه خاصی انجام شود.

رئیس جمعیت هلال احمر نایین نیز به فعالیت های جمعیت هلال احمر در حوزه های داوطلبان، جوانان و امداد و نجات اشاره کرد و خواستار مشارکت همه جانبه مردم و مسئولان در پیشبرد اهداف بشر دوستانه هلال احمر شد.

ابراهیم عادل زاده نایینی با لزوم توجه بر تربیت امدادگران متخصص برای پاسخگویی به حوادث و سوانح و نیز آموزش همه خانواده ها برای تحقق شعار هر خانواده یک امدادگر تاکید کرد.

وی به وجود زیرساخت های لازم در هلال احمر و ارائه خدمت هرچه بهتر به جوانان و مردم نایین اشاره کرد و خواستار تامین اعتبار و تکمیل بهره برداری از سالن اجتماعات و همایش هلال احمر نایین شد.

عادل زاده در این دیدار، با اعطای کارت شناسایی اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر که توسط سازمان داوطلبان به نام امام جمعه نایین صادر شده بود، حجت الاسلام سید علی سجادی را به عنوان داوطلب افتخاری این جمعیت معرفی کرد.

انتهای پیام/ت.ت