صفحه اصلی » استان » اصفهان » باید از برجام خارج شویم/ اروپاییان قصد دارند مذاکرات را در مسائل موشکی، حقوق بشر و منطقه ادامه دهند

کارشناس مسائل سیاسی:

باید از برجام خارج شویم/ اروپاییان قصد دارند مذاکرات را در مسائل موشکی، حقوق بشر و منطقه ادامه دهند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: راهکار ما این است که به هر نحوی شده از برجام خارج شویم چرا که اروپاییان هم با آمریکا تفاوتی ندارند و به دنبال این هستند که مذاکرات را در مسائل موشکی، حقوق بشر و منطقه ادامه دهند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۹ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۹

محمود معلمی امروز در گفتگو با صاحب نیوز در واکنش به خروج آمریکا از برجام اظهار کرد: از قبل پیش بینی خروج آمریکا از برجام را می گردیم.

وی افزود: با خروج آمریکا از برجام ما دو ضرر خواهیم کرد اول اینکه تعلیق های هسته ای سر جای خود خواهد ماند و دیگر اینکه بر شدت تحریم ها افزوده خواهد شد.

این کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: راهکار ما این است که به هر نحوی شده از برجام خارج شویم چرا که اروپاییان هم با آمریکا تفاوتی ندارند و فقط در ظاهر از ماندن در برجام سخن می گویند اما به واقع اروپاییان به دنبال این هستند که مذاکرات را در مسائل موشکی، حقوق بشر و منطقه ادامه دهند.

معلمی ادامه داد: ما معتقدیم باید از برجام خارج بشویم، چون قبل از خروج آمریکا هم برجام برای ما چیزی نداشت و اکنون به مراتب ضرر آن برای ما بیشتر خواهد بود.

وی افزود: اروپا به هیچ عنوان از آمریکا جدا نخواهد شد بلکه نوع سخن گفتن خود را عوض می کند؛ آمریکا می گوید بیاییم تبصره به برجام اضافه کنیم و اروپا می گوید متمم اضافه کنیم ولی در اصل موضوع هیچ تفاوتی با هم ندارند.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: با توجه به صحبت های شب گذشته آقای روحانی، متاسفانه دولت برای چندمین بار می خواهد تصمیم اشتباه بگیرد در حالی که مسیر درست آن است که از برجام خارج شویم و به روند گذشته خود بازگردیم و در داخل به سمت اصلاح مسائل و منافع کشورمان پیش برویم.

انتهای پیام/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد