صفحه اصلی » اجتماعی » افزایش ۱۵ درصدی بارش در نطنز نسبت به مدت مشابه سال قبل/ سامانه رگباری تا روز جمعه مهمان شهرستان نطنز

رئیس اداره هواشناسی نطنز خبر داد؛

افزایش ۱۵ درصدی بارش در نطنز نسبت به مدت مشابه سال قبل/ سامانه رگباری تا روز جمعه مهمان شهرستان نطنز

رئیس اداره هواشناسی نطنز از افزایش ۱۵ درصدی بارش ها نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: از شب گذشته تا صبح امروز میزان بارش ها ۷٫۲ میلیمتر در شهر نطنز، ۶٫۵ میلیمتر در بادرود، ۲۲ میلیمتر در یارند و هشت میلیمتر در میلاجرد بوده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ ناصر عزیزی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اطلاعیه و اخطارهای قبلی، شهرستان نطنز عصر دیروز تا بامداد امروز وزش باد شدید و بارش قابل توجه باران در سطح خود و به خصوص در دهستان برزرود را شاهد بود.

رئیس اداره هواشناسی نطنز افزود: شدت بارش ها در بعضی از مناطق باعث جاری شدن روان آب و سیل در مسیل های فصلی شد.

وی تصریح کرد: با احتساب بارش های شب گذشته، میزان بارش در سال زراعی جدید در نطنز به ۱۵۱٫۸ میلیمتر رسیده است در حالی که این میزان در سال گذشته ۱۳۲٫۲ میلیمتر بود.

عزیزی از افزایش ۱۵ درصدی بارش ها نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: از شب گذشته تا صبح امروز میزان بارش ها ۷٫۲ میلیمتر در شهر نطنز، ۶٫۵ میلیمتر در بادرود، ۲۲ میلیمتر در یارند و هشت میلیمتر در میلاجرد بوده است.

وی با بیان این که ابیانه با ۳۹ میلیمتر بارش رکورد دار بارش های شب گذشته در سطح شهرستان بود، ابراز کرد: مجموع میزان بارش‌ ها در سال زراعی جاری در بادرود به ۷۳ میلیمتر، در یارند به ۲۱۵ میلیمتر، در میلاجرد به ۱۰۵ میلیمتر و در ابیانه به ۲۳۷ میلیمتر رسیده است.

رئیس اداره هواشناسی نطنز در پایان از فعال بودن این سامانه رگباری تا روز جمعه در سطح شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد