صفحه اصلی » مقاومت » لرزه بر تن اسرائیل نشست/ دوران بزن و درو تمام شده است

با پیام جبهه مقاومت به رژیم صهیونیستی؛

لرزه بر تن اسرائیل نشست/ دوران بزن و درو تمام شده است

حمله گسترده شب گذشته مقاومت علیه صهیونیست‌ها، خواب را بر مقام‌ها و شهرک‌نشین‌های این رژیم حرام کرد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۸ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۰

به گزارش صاحب نیوز – یوسف گنجی زاده/ رژیم صهیونیستی لحظات اولیه روز پنج‌شنبه، در ادامه اقدام خصمانه خود علیه سوریه، چند منطقه از استان «قنیطره» واقع در نزدیکی مرز جولان اشغالی را مورد هدف قراردادند.

هم‌زمان با این اقدام، یگان موشکی و توپخانه ارتش سوریه به‌صورت غافلگیرکننده‌، پایگاه های مهم نظامی رژیم در جولان اشغالی را با ده‌ها موشک مورد هدف قراردادند.

رسانه‌های سوری و جهان با انتشار خبر فوری اعلام کردند که سوری‌ها بیش از ده پایگاه و مقر رژیم را در جولان اشغالی مورد هدف قرار داده‌اند.

در روزهای اخیر تل‌آویو تلاش زیادی را دنبال می‌کرد تا هر نوع حمله به نیروهای خود را با شکست روبرو کند؛ نظامیان رژیم صهیونیستی در حالت آماده‌باش نظامی شدید قرار داشتند.

اما درنهایت به نظر می‌رسد آن چیزی که دشمن طی هفته‌های گذشته منتظر آن بود، بامداد دیشب به وقوع پیوست و جبهه جولان اشغالی به عرصه جنگ واقعی تبدیل شد.

رسانه‌های وابسته به مقاومت اعلام کردند: تمام مقرها و پایگاه‌های صهیونیست‌ها در جولان اشغالی که قرار بود کنترل جنگ آینده علیه مقاومت در نزدیکی جولان اشغالی را برعهده بگیرند، در اثر حمله موشکی مقاومت نابود شده است.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، پایگاه‌های رژیم صهیونیستی که در جولان موردحمله نیروهای سوری و مقاومت قرار گرفتند به شرح ذیل است:

  • مرکز نظامی اصلی جمع‌آوری اطلاعات فنی و الکترونیک.
  • مرکز اصلی یگان مرزبانی از یگان 9900
  • مرکز نظامی اصلی عملیات اختلال راداری
  • مرکز نظامی اصلی شنود شبکه‌های ارتباطاتی بی‌سیم و باسیم.
  • ایستگاه‌های ارتباطات و ارسال اطلاعات
  • مقر یگان سلاح‌های دقیق دشمن در عملیات زمینی
  • فرودگاه بالگردهای نظامی
  • مقر فرماندهی نظامی منطقه‌ای تیپ 810
  • مقر فرماندهی گردان‌های نظامی در حرمون
  • مقر زمستانی یگان موسوم به بنستیم

هدف قرار گرفتن این تعداد از پایگاه‌های صهیونیست‌ها، فرار هزاران شهرک‌نشین به پناهگاه‌ها و شکست سنگین سامانه «گنبد آهنین» در مقابل موشک‌های مقاومت، خود نشان از سستی و دستپاچگی مقام‌های رژیم را دارد.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، برای اولین بار از سال 1974 تاکنون جبهه جولان با چنین تنشی روبرو شده است.

مقام‌های رژیم صهیونیستی از حمله شب گذشته به این نتیجه رسیدند که دولت سوریه در چند ماه گذشته با کسب موفقیت‌های چشمگیر در جبهه‌های «دمشق، ادلب، حمص و …» توان و قدرت کافی برای حمایت از کشور در مقابل متجاوزان خارجی را به دست آورده است.

از سوی دیگر، پاکسازی استان «دمشق» که قلب تپنده سوریه محسوب می شود، این امتیاز را به دولت سوریه می دهد که بدون هیچ گونه نگرانی از تهدیدهای داخلی در پایتخت، در مقابل تجاوزهای رژیم صهیونیستی نه تنها ایستادگی کند بلکه جواب محکمی را به آن ها بدهد.

حمله شب گذشته جبهه مقاومت به صهیونیست‌ها لرز تن رژیم غاصب صهیونیستی نشاند و حامل یک پیام مهم بود و مقام‌های رژیم به این نتیجه رسیدند که «دوران بزن و درو تمام‌شده است».

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 − 1 =