1460892872719_123-th3
۰۹:۱۳ - شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۲

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس خبر داد؛

دبی آب افزایش پیدا می کند/ مردم صرفه‌جویی‌ خود را ادامه دهند

نماینده مردم شهرستان خمینی‌شهر در مجلس گفت: بنابر قول‌های داده شده از سوی استاندار و سازمان آب منطقه‌ای از روز جمعه قطعی آب در منازل استان اصفهان را نخواهیم داشت اما مردم نیز باید به صرفه‌جویی‌های خود ادامه دهند.

به گزارش صاحب نیوز؛ سید محمدجواد ابطحی در خصوص قطعی آب این روزها در منازل مردم استان اصفهان اظهار کرد: در خصوص جلوگیری فوری از برداشت بی‌رویه آب در استان چهارمحال و بختیاری که موجب کاهش قابل توجه حقابه شرب استان اصفهان شده است به وزیر نیرو تذکر داده شده است.

وی با بیان اینکه استاندار اصفهان پیگیر این موضوع بود و جلسه‌ای نیز عصر پنجشنبه با حضور نمایندگان استان موسوی لارگانی، کوهکن، حاجی دلیگانی، مدیرکل آب منطقه‌ای، معاون عمرانی استانداری در دفتر استاندار اصفهان داشتیم، افزود: در این جلسه قرار بر این شد که دبی آب افزایش پیدا کند.

نماینده مردم شهرستان خمینی‌شهر در مجلس با اشاره به اعتراضات مردمی در این خصوص، اضافه کرد: با توجه به اینکه خروجی آب از 10 مترمکعب به 5.5 مترمکعب کاهش پیدا کرده بود که افت شدید فشار آب در لوله‌های شهری همراه شد و در برخی مناطق شهر اصفهان، برخوار، شاهین‌شهر، فلاورجان، خمینی‌شهر را شاهد بودیم.

وی اعلام کرد: بنابر قول‌های داده شده از سوی استاندار و سازمان آب منطقه‌ای از روز جمعه قطعی آب در منازل استان اصفهان به این علت را نخواهیم داشت.

ابطحی تاکید کرد: مردم نیز باید به صرفه‌جویی‌های خود ادامه دهند تا این وضعیت را به خوبی و بدون مشکل پشت سر گذاریم.

انتهای پیام/