محمدجواد+ابطحی
۰۹:۳۸ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۴

پس از انتشار فیلم آتش زدن برجام در مجلس رخ داد؛

دروغ شاخدار رسانه های معاند درباره فرزندان ابطحی

پس از انتشار فیلم آتش زدن پرچم آمریکا و توافق‌نامه برجام توسط برخی از نمایندگان عضو فراکسیون ولایی مجلس، برخی رسانه‌های معاند و ضد انقلاب اقدام به تخریب این نمایندگان کردند.

به گزارش صاحب نیوز  پس از انتشار فیلم آتش زدن پرچم آمریکا و توافق‌نامه برجام توسط برخی از نمایندگان عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در صحن علنی برخی رسانه‌های معاند و ضد انقلاب در راستای تضعیف این عمل انقلابی اقدام به تخریب این نمایندگان کردند.

یکی از این از مباحثی که در این زمینه مطرح شد بحث اقامت فرزند محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در ایالات متحده امریکا بود که بلافاصله تصمیم گرفتیم صحت این خبر را از وی جویا شویم.

سیدمحمد جواد ابطحی در گفتگو با صاحب نیوز با شنیدن این خبر با لحنی طنزگونه، اظهار کرد: بنده این خبر را کاملا تکذیب می‌کنم چرا که بنده یک همسر و چهار فرزند (یک دختر و سه پسر) دارم و همگی در خمینی شهر اصفهان اقامت دارند و اگر خمینی شهر بخشی از آمریکا است پس فرزندان من نیز ساکن آمریکا هستند.

وی ادامه داد: برای اثبات این خبر آدرس دقیق و شماره تلفن تمام فرزاندانم را در صورت لزوم در اختیار رسانه‌ها قرار خواهم داد.

انتهای پیام/گ.ف