صاحب نیوز

DSC03761

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اصفهان:

نیروی انتظامی با حفظ روحیه بسیجی به وظیفه خود عمل خواهد کرد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اصفهان گفت: امروز نیروی انتظامی با حفظ روحیه بسیجی به وظیفه خود عمل می کند و در این راه این روحیه را در خود تقویت خواهد کرد.

کدخبر: 887330
۱۳۹۷/۰۲/۲۴ @ ۱۶:۴۰

سرهنگ حسن یاردوستی در گفتگو با صاحب نیوز، با اشاره به اهمیت امنیت در دایره خدمت اظهار کرد: ایجاد امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی ، فردی و روحی در جامعه مهمترین مسئولیت های نیروی انتظامی به شمار می رود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اصفهان افزود: نیروی انتظامی برای ایجاد نظم و امنیت در کشور تلاش کرده و دیدگاه این نیرو این است که در کنار مردم ایفای نقش کند.

وی با تشکر از همراهی مسئولان و بسیجیان با نیروی انتظامی در شهرهای کوچک، گفت: بسیجیان تعامل خوبی را با نیروی انتظامی در شهرهای کوچک شرق اصفهان دارند که جای قدردانی دارد.

یاردوستی با اشاره به ایجاد روحیه بسیجی در مامورین وظیفه شناس نیروی انتظامی بیان کرد: امروز نیروی انتظامی با حفظ روحیه بسیجی به وظیفه خود عمل می کند و در این راه این روحیه را در خود تقویت خواهد کرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه ارتقاء درجه کلانتری در برخی مناطق نیاز است، تصریح کد: با توجه به وضعیت گردشگری که در منطقه بن رود از توابع شرق اصفهان سراغ داشته و رونق یافته است، همچنین در خصوص موضوعات دیگر، ارتقاء درجه کلانتری الزامیست و پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: بخش وظیفه عمومی در شهر ورزنه نیاز به پیگیری داشته و امیدواریم بتوان به صورت ثابت از آن بهره برداری کرد.

انتهای پیام/گ.ف