صاحب نیوز

2017-05-30-10-52-17

نماینده سابق مجلس:

برجام قابل مذاکره مجدد نیست/ اروپا نمی تواند در مقابل امریکا مقاومت کند

نماینده سابق مجلس با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهور در رابطه با این که برجام قابل مذاکره مجدد نیست، خاطر نشان کرد: اگر برجام قابل مذاکره نیست پس برای چه موضوعی وارد توافق می شوید.

کدخبر: 887586
۱۳۹۷/۰۲/۲۶ @ ۱۱:۴۵

حجت الاسلام محمود نبویان در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: آقای روحانی و آقای ظریف دو بار مسئول پرونده هسته ای بودند و در گذشته هم یک بار برای مذاکره با اروپا پیش رفتند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این افراد زمانی با کشورهای آلمان، انگلستان و فرانسه مذاکره کردند و در انتها آقای روحانی به صراحت اعلام کرد که ما هیچ چیزی از این مذاکرات به دست نیاوردیم و ارزشی نداشت؛ چرا که این کشورها در مقابل امریکا نمی توانند مقاومت کند.

نبویان خاطر نشان کرد: اگر اروپایی ها نمی توانند در مقابل امریکا مقاومت کنند چرا دوباره همین افراد می خواهند با اروپا مذاکره کنند در حالی که از قبل نتیجه را می دانند.

وی با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهور در رابطه با این که برجام قابل مذاکره مجدد نیست، خاطر نشان کرد: اگر برجام قابل مذاکره نیست پس برای چه موضوعی وارد توافق می شوید.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر الان برای مباحث موشکی می خواهند وارد مذاکره شوند این خیانت بزرگی به ملت ایران خواهد بود؛ چرا که اگر موشکی را بدهیم، امنیت کشور به هم می خورد و همین عربستان به ما حمله می کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد مسئولان در مسائل موشکی وارد مذاکره شوند، پاسخ داد: همه چیز امکان دارد.

انتهای پیام/گ.ف