صفحه اصلی » بین الملل » مردم آمریکا موافق انتقال سفارت آمریکا به قدس نیستند/ تظاهرات دانشجویان آمریکایی علیه رژیم صهیونیستی

استاد سابق مطالعات اسلامی دانشگاه ویسکانسین:

مردم آمریکا موافق انتقال سفارت آمریکا به قدس نیستند/ تظاهرات دانشجویان آمریکایی علیه رژیم صهیونیستی

استاد سابق مطالعات اسلامی دانشگاه ویسکانسین گفت: رسانه های آمریکا توسط صهیونیست ها اداره می شود اما دولت آمریکا به خاطر این انتقال سفارت هیچ پشتیبانی ندارد و همه آمریکایی ها این حرکت را بد می دانند و پشتیبانی نمی کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۱ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ کوین برت در نشست خبری همایش قدس پایتخت همیشگی فلسطین در رابطه با انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، اظهار کرد: مردم آمریکا مخالف تبلیغاتی هستند که در آمریکا برای صهیونیست ها صورت می گیرد اما رسانه های آمریکا توسط صهیونیست ها اداره می شود.

وی افزود: دولت آمریکا به خاطر این انتقال سفارت هیچ پشتیبانی ندارد و همه آمریکایی ها این حرکت را ناپسند می دانند و پشتیبانی نمی کنند.

استاد سابق مطالعات اسلامی دانشگاه ویسکانسین با بیان اینکه مردم آمریکا بیش تر با این تصمیم مخالف هستند، تصریح کرد: مردم همانطور که ترامپ هم می داند جنگ علیه اعراب را بد می دانند و و از این تصمیم ترامپ ناراضی هستند و می گویند که نباید ما در این منطقه جنگ کنیم و نمی خواهند این جنگ ادامه پیدا کند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در رابطه با واکنش مردم عادی اروپا و آمریکا پیرامون آرمان فلسطین برای مسلمانان، خاطرنشان کرد: از طرفی اکثر مردم در مورد فلسطین همه چیز را می دانند و از طرف دیگر دولتمردان و رسانه ها می خواهند مردم کم تر در این باره چیزی بدانند.

برت با بیان اینکه دانشجویان در این مورد آگاه هستند و در این مورد تظاهرات می کنند، عنوان کرد: برای همین ما در دانشگاه ها نیاز به آگاه سازی بیشتری پیرامون چنین مسائلی داریم؛ چون قشر جوان آمریکا به رسانه ها اعتقادی ندارند.

این مولف آمریکایی در پاسخ به سوال خبرنگار ما پیرامون نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپایی، گفت: کسانی که این نامه را خواندند واکنش مثبتی به آن داشتند، من این نامه را در کتاب ما شارلی نیستیم چاپ کردم؛ برای اکثریت آن کسانی که این نامه را خواندند تاثیر مثبتی داشته است.

وی تاکید کرد: من به تعداد اقلیت دسترسی دارم و می دانم بیشتر مردم آمریکا این نامه را به دلیل این که بیشتر سران رسانه های آمریکا صهیونیستی هستند، نخواندند و لذا مردم از این نامه آگاه نیستند.

انتهای پیام/پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد