صاحب نیوز

82433212-71420055

رئیس مخابرات شهرستان اردستان خبر داد؛

۵۹ هزار مشترک تلفن همراه در شهرستان اردستان/ ۵۰ روستا در اردستان از اینترنت استفاده می کنند

رئیس مخابرات شهرستان اردستان، گفت: بالغ بر ۵۹ هزار مشترک تلفن همراه در شهرستان اردستان وجود دارد که به همین منظور در سال ۹۶ هفت طرح توسعه همراه اول در اردستان اجرا شده است.

کدخبر: 887749
۱۳۹۷/۰۲/۲۶ @ ۱۳:۵۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید رضا ترکیان پیش از ظهر امروز در نشست خبری مخابرات شهرستان اردستان اظهار کرد: 30 هزار مشترک تلفن ثابت در شهرستان اردستان وجود دارند که همگی از اینترنت استفاده می کنند.

وی افزود: بالغ بر 59 هزار مشترک تلفن همراه در شهرستان اردستان وجود دارد که به همین منظور در سال 96 هفت طرح توسعه همراه اول در اردستان اجرا شده است.

رئیس مخابرات شهرستان اردستان گفت: تاکنون بالای 50 روستای شهرستان اردستان از اینترنت برخوردار بوده و از آن استفاده می کنند.

ترکیان با بیان اینکه باید بتوانیم به پوشش اینترنت سیمی برسیم، تصریح کرد: در سال 96 تعداد 10 طرح توسعه اینترنت در کل شهرستان به بهره برداری رسید.

وی تاکید کرد: چهار نقطه شهر اردستان، زواره و کارخانه سیکل ترکیبی زواره، روستاهای آستانه و ظفرقند از پوشش تلفن همراه برخوردار شده اند.

رئیس مخابرات شهرستان اردستان خاطرنشان کرد: بستر اینترنت 3G ،4G و 4.5G در شهرستان اردستان فراهم شده و با اجرای فیبر نوری 4G شهر مهاباد به بهره برداری رسید.

ترکیان تصریح کرد: کل جاده ترانزیت اردستان تحت پوشش اینترنت 3G و 4G پایدار قرار گرفته تا مسافران بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

وی همچنین یادآوری کرد: در خصوص شبکه تلفن ثابت و همراه اردستان 19 طرح توسعه ای در سال 96 به بهره برداری رسیده و در حال حاضر ضریب تلفن همراه اردستان نزدیک به 99 درصد و ضریب تلفن ثابت 54 درصد است.

رئیس مخابرات شهرستان اردستان با اعلام اینکه تمام روستاهای بالای بیست نفر اردستان از سیستم تلفن ثابت و همراه اول برخوردار هستند، افزود: خدمات غیر حضوری یکی از کارهایی است که مخابرات در دستور کار قرار داده و این کار به خاطر تکریم ارباب رجوع بوده است.

انتهای پیام/پ