صاحب نیوز

photo_2018-05-16_14-53-04

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان نطنز:

۱۵ هزار متر از اراضی ملی در نطنز رفع تصرف شد

رئیس اداره منابع طبیعی نطنز گفت: ماموران اداره منابع طبیعی شهرستان با همراهی ماموران انتظامی در منطقه آب سنجد میزان ۱۳ هزار و ۶۹۶ متر مربع از اراضی ملی که توسط یکی از معدن داران تصرف و در آن ساخت و ساز شده بود را رفع تصرف کردند.

کدخبر: 887814
۱۳۹۷/۰۲/۲۶ @ ۱۵:۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سعید زمانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران از اجرای دستور قاضی شعبه اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب نطنز مبنی بر رفع تصرف از اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نطنز افزود: ماموران اداره منابع طبیعی شهرستان با همراهی ماموران انتظامی در تاریخ ۲۴ اردیبهشت در منطقه آب سنجد میزان ۱۳ هزار و ۶۹۶ متر مربع از اراضی ملی که توسط یکی از معدن داران تصرف و در آن ساخت و ساز شده بود را رفع تصرف کردند.

وی اضافه کرد: همچنین یک باب استخر و دیوار احداثی در این محدوده تخریب و اراضی ملی به حالت اولیه اعاده و تحویل نمایندگان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نطنز شد.

زمانی گفت: با احتساب تخریب یک باب ساختمان غیر مجاز که توسط یکی دیگر از معدن داران به مساحت یک هزار و ۳۶۷ ساخته شده بود و رفع تصرف از آن قسمت، در مجموع ۱۵ هزار متر اراضی ملی در نطنز در روزهای اخیر رفع تصرف شده است.

انتهای پیام/گ.ف