671516162419617420616314717912541134143197
۰۸:۵۱ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۷

11خردادماه؛

روز حماسه و ایثار مردم اردستان برگزار می شود

فرماندار اردستان، گفت: روز حماسه و ایثار مردم اردستان باید با شکوه برگزار شده و فرهنگ شهادت هر چه بهتر برای جوانان تبیین شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید رضا تاملی بعد از ظهر گذشته در جلسه ستاد برگزاری مراسم شهرستان که در خصوص سوم و 14 خرداد در فرمانداری اردستان تشکیل شده بود، اظهار کرد: جلسات اینگونه ای دو هدف را دنبال می کند یکی تاکید بر ایام الله که در پیش رو وجود دارد و دیگر هم تایید و تبیین آن مناسبت ها است.

وی تاکید کرد: دنیایی از مطلب در سوم خرداد نهفته و به برکت همین ایام الله ها و انقلاب اسلامی گرد این میز جمع شده ایم و نباید به راحتی از آن بگذریم.

فرماندار اردستان گفت: بر اساس نظامی که در آن مسئولیت گرفته ایم باید بدانیم انقلاب اسلامی توسط شخصیتی همچون امام خمینی(ره) هدایت شده است.

تاملی با بیان اینکه 11خرداد در شهرستان اردستان با توجه به تشییع 46 شهید در یک روز به نام روز حماسه و ایثار نام گذاری شده، تصریح کرد: با برگزاری باشکوه این روز باید فرهنگ شهادت هر چه بهتر برای جوانان تبیین شود.

وی تاکید کرد: برای برگزاری مناسبت های پیش رو تعدادی از ارگان ها به عنوان اجرا کننده هستند که مابقی هم باید آنها را در هر چه بهتر برگزاری این مراسمات یاری کنند.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: دستگاه ها و ارگان ها ظرف 48 ساعت آینده برنامه مدونی را برای 11خرداد روز حماسه و ایثار مردم شهرستان اردستان آماده کنند تا اتفاقات پیرامون آن بهتر لمس شود.

انتهای پیام/پ