ImageThumbnail (6)
۱۳:۴۵ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۷

از سوی کارشناس هواشناسی اعلام شد؛

رگبار و باد شدید در راه اصفهان/ پیش بینی آسمانی صاف برای روز جمعه

کارشناس اداره هواشناسی استان اصفهان گفت: رگبار، رعد و برق، تگرگ، آب گرفتگی و باد شدید در بعضی از مناطق می طلبد تمهیدات مناسب و پیش بینی لازم در استان انجام شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الله علی عسگریان در تشریح وضعیت آب و هوای اصفهان بیان کرد: امروز وضعیت ناپایدار جوی در سطح استان وجود دارد و آسمان در برخی نقاط ابری، همراه با بارش و رعد و برق و گاهی هم وزش باد همراه خواهد بود که بر مناطق غربی و شمالی استان بیشتر دیده می شود.

وی ادامه داد: کلان شهر اصفهان هم امروز هوایی ابری را تجربه خواهد کرد و در این شهر گاهی وزش باد و در بعد از ظهر هم رگبار و رعد و برق پدیدار خواهد شد.

به گفته کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان روز جمعه هوایی عادی و صاف را شاهد خواهیم بود.

علی عسگریان همچنین خاطر نشان کرد: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، تا 24 ساعت آینده با تغییرات دمایی خاصی روبه رو نخواهیم بود.

وی درباره بارش های اخیر هم گفت: علویجه، ورزنه و خوانسار بیشترین میزان بارش ها را داشتند که این میزان در اصفهان یک دهم میلی متر گزارش شد.

کارشناس پیش بینی هوا همچنین اظهار کرد: رگبار، رعد و برق، تگرگ، آب گرفتگی و باد شدید در بعضی از مناطق می طلبد تمهیدات مناسب و پیش بینی لازم در استان انجام شود.

بنا بر اعلام هواشناسی، بوئین و میاندشت با یک درجه سانتی گراد بالای صفر به عنوان سرد ترین نقطه استان و خور و بیابانک با 27 درجه بالای صفر به عنوان گرم ترین نقطه استان گزارش شد.

انتهای پیام/گ.ف