فخرل فرمانده سپاه اردستان
۱۵:۱۹ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۷

فرمانده ناحیه سپاه اردستان:

دشمنان اسلام تفکر وهابیت را ترویج می دهند

فرمانده ناحیه سپاه اردستان، گفت: دشمنان امروزه اسلام را به شکلی معرفی می کنند تا تفکر وهابیت را ترویج دهند ، لذا ما وظیفه داریم تا اسلام را زیبا معرفی کرده و از توطئه دشمن جلوگیری کنیم.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حسن فخرل پیش از ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه فرمانده بسیج دانش آموزی شهید فهمیده اردستان اظهار کرد: سوم خرداد سالروز عملیات بیت المقدس و آزادی خرمشهر بوده که یکی از روزهای مهم تاریخ انقلاب اسلامی است.

وی افزود: دشمنی که از بن دندان مسلح بود برای کشور ایران نقشه ها کشیده بود که در این راه مردم اردستان برای دفاع از کشورمان شهدایی را تقدیم انقلاب کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه اردستان گفت: مردم اردستان در تاریخ 11 خرداد 61 و در یک روز 46 شهید را بر روی دستان خود تشییع کردند که نسبت به جمعیت موجود آن زمان بی نظیر بوده است.

سرهنگ فخرل تصریح کرد: بسبج یک تفکر و یک فرهنگ ناب است که باید این فرهنگ با معرفت و اخلاق به جوانان معرفی شود.

وی تاکید کرد: اسلام استوانه ای است که بشر از آن به کمال رسیده و خوسبخت ترین انسانها کسانی هستند که اسلام را پذیرفته اند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه اردستان خاطرنشان کرد: دشمنان امروزه اسلام را به شکلی معرفی می کنند تا تفکر وهابیت را ترویج دهند، لذا ما وظیفه داریم تا اسلام را زیبا معرفی کرده تا از توطئه دشمن جلوگیری کنیم.

سرهنگ فخرل تصریح کرد: جوانانی اسلام را پذیرفته اند که دعا می کنند روزی به شهادت دست پیدا کنند، لذا این فرهنگ را باید به شکلی حفظ کنیم تا با یک حمله دشمن عقیده ها عوض نشود و بسبج این وظیفه را بر عهده دارد.

گفتنی است در پایان این جلسه از سرهنگ حسین صادقی حداد تقدیر و سروان محسن قمی به عنوان فرمانده جدید بسیج شهید فهمیده اردستان معرفی شد.

انتهای پیام/پ