n00603007-b
۱۰:۴۸ - جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۲۸

از سوی رئیس پلیس امنیت عمومی استان اعلام شد؛

فعالیت مشروط استخرها در ماه رمضان/گشت های ویژه پلیس امنیت عمومی راه اندازی شد

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان گفت: استخرهای شنا در صورتی که خدمات خود را به افراد زیر سن تکلیف و بیماران دارای مجوز پزشکی ارائه کنند، می توانند فعالیت شان را ادامه دهند.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حسن اسماعیلی درباره اقدامات پلیس اصفهان در ماه مبارک رمضان بیان کرد: گشت های پلیس امنیت عمومی در ماه مبارک رمضان به صورت شبانه روزی راه اندازی شده و افرادی که به صورت علنی در ملأ عام روزه خواری می کنند با برخورد این پلیس روبرو خواهند شد.

وی درباره وضعیت مراکز توزیع غذا هم خاطر نشان کرد: کافی‌شاپ ها و چایخانه‌ها از زمان افطار تا ساعت 12 شب مجاز به فعالیت هستند و رستوران های بیرون بر هم می توانند از ساعت دو بعد از ظهر کار خود را شروع کنند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان همچنین تصریح کرد: مراکز پذیرایی بین راهی، فرودگاه و راه آهن در تمام ساعات روز مجاز به فعالیت و صنوف مستقر در پایانه‌های مسافربری و باربری برابر مجوزهای صادره از اداره نظارت بر اماکن عمومی در تاریخ‌های مقرر مجاز به فعالیت هستند.

اسماعیلی در پایان گفت: استخرهای شنا در صورتی که خدمات خود را به افراد زیر سن تکلیف و بیماران دارای مجوز پزشکی ارائه کنند، می توانند فعالیت شان را ادامه دهند.

انتهای پیام/گ.ف