بحرین (5)
۱۰:۲۵ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۳۰

تحولات جهان اسلام؛

تظاهرات مردم بحرین در اعتراض به جنایت رژیم صهیونیستی در نوار غزه+ تصاویر

ده‌ها تن از مناطق مختلف بحرین در اعتراض به جنایت جدید رژیم صهیونیستی در حق مردم مظلوم نوار غزه تظاهرات گسترده‌ای را برپا کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ مردم بحرین به درخواست گروه‌های انقلابی، تظاهرات خود را نسبت به انتقال سفارت آمریکا به شهر«قدس» و جنایت جدید رژیم صهیونیستی در حق مردم مظلوم نوار غزه گسترش دادند.

سایت خبری «المیدان» وابسته به گروه‌های انقلابی اعلام کرد: صدها تن از ساکنان مناطق مختلف بحرین، تظاهرات گسترده‌ای را به‌صورت شبانه در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا به شهر «قدس» و جنایت جدید رژیم صهیونیستی در حق مردم مظلوم نوار غزه برپا کردند.

ساکنان مناطق مختلف ازجمله «سار، عالی، ابوصیبع، الشاخوره، الدیر، الدیه، البلاد قدیم و …» با برپایی تظاهرات گسترده، از سازمان‌های حقوق بشر درخواست کردند که نسبت به جنایت‌های رژیم صهیونیستی در حق مردم مظلوم فلسطین سکونت نکنند و نسبت به آن واکنش نشان دهند.

تظاهرکنندگان همچنین از کشورهای اسلامی خواستند که نسبت به انتقال سفارت آمریکا به شهر قدس واکنش نشان دهند و از این تجاوزگری حمایت نکنند.

برخی از تظاهرکنندگان از سکوت برخی از سران کشورهای عربی در مقابل جنایت‌های جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی در حق فلسطینیان انتقاد کردند و شعارهایی را علیه سران این کشورها سردادند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، شماری از ساکنان همچنین با در دست داشتن تصاویر آیت‌الله «عیسی قاسم»، حمایت کامل خود را از این رهبر عالی‌قدر اعلام کردند.

نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه هشدار داده‌اند که در صورت ادامه تظاهرات مردم علیه رژیم صهیونیستی، با آن‌ها به‌شدت برخورد خواهند کرد.

نیروهای رژیم صهیونیستی در یک هفته گذشته، صدها فلسطینی را که در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا به شهر قدس تظاهرات کرده بودند را شهید و زخمی کرده‌اند.

انتهای پیام/ المیدان/ت.ه