seyed-abol-hasan
۱۴:۵۷ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۳۱

عضو شورای نامگذاری معابر و اماکن شهر اصفهان:

تغییر نام خیابان سید ابوالحسن اصفهانی قطعی نیست/ پیشنهاد این تغییر در شورای نامگذاری معابر مطرح شده است

عضو شورای نامگذاری معابر و اماکن شهر اصفهان در پاسخ به واکنش های مردمی به تغییر نام خیابان سید ابوالحسن اصفهانی گفت: هنوز تغییر نام خیابان سید ابوالحسن اصفهانی قطعی نیست و ممکن است در هر یک از مراحل آینده با تغییر نام این خیابان مخالفت بشود.

ایمان حجتی امروز در گفتگو با صاحب نیوز در پاسخ به واکنش های مردمی به تغییر نام خیابان سید ابوالحسن اصفهانی اظهار کرد: در شهرداری یک سیکلی برای نامگذاری وجود دارد، در مرحله اول شورایی با نام شورای نامگذاری معابر و اماکن وجود دارد که اعضای آن ترکیبی از شورا و شهرداری هستند.

عضو شورای نامگذاری معابر و اماکن با بیان اینکه 4 مرحله برای نامگذاری یا تغییر نام وجود دارد، تصریح کرد: بعد از تصمیم شورای نامگذاری شهردار آن را به لایحه تبدیل می کند، پس از آن به کمیسیون فرهنگی شورای شهر می رود و در صورت تایید وارد صحن علنی شورای شهر می شود و در نهایت پس از تایید شورای شهر نام تغییر پیدا می کند.

وی با بیان اینکه هنوز تغییر نامی صورت نگرفته است، عنوان کرد: در حال حاضر پیشنهاد این تغییر داده شده است و هنوز 3 مرحله دیگر مانده است.

مسئول روابط عمومی شهرداری اصفهان ادامه داد: در جلسه تصمیم گیری در مورد این موضوع بنده حضور نداشتم و تغییر نام چند خیابان دیگر هم در دستور کار قرار گرفته است.

حجتی در پایان تصریح کرد: هنوز تغییر نام این خیابان قطعی نیست و ممکن است در هر یک از مراحل آینده با تغییر نام این خیابان مخالفت بشود.

انتهای پیام/گ.ف