بحرین (15)
۱۱:۲۸ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۳

تحولات جهان اسلام؛

گسترش تظاهرات مردم بحرین در حمایت از آیت‌الله «عیسی قاسم»+ تصاویر

صدها تن از ساکنان مناطق مختلف بحرین در حمایت از آیت‌الله «عیسی قاسم»، تظاهرات گسترده‌ای را برپا کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ صدها تن از ساکنان مناطق مختلف بحرین به دعوت از گروه‌های انقلابی، تظاهرات گسترده‌ای را در حمایت از آیت‌الله «عیسی قاسم»، رهبر شیعیان این کشور برگزار کردند.

سایت خبری «المیدان» وابسته به گروه‌های انقلابی اعلام کرد: هم‌زمان با نزدیک شدن سالگرد جنایت نیروهای رژیم آل خلیفه در میدان «الفداء»، ساکنان مناطق مختلف بحرین تظاهرات خود را در حمایت از آیت‌الله عیسی قاسم از سر گرفته‌اند.

ساکنان محله‌های «المصلی، الدیه، شهرکان، المقشع، سار، الدرزا و …» با در دست گرفتن تصاویر شهدای جنایت میدان الفداء و آیت‌الله عیسی قاسم، شعارهایی را علیه رژیم آل خلیفه سر دادند.

تظاهرکنندگان همچنین با سردادن شعارهایی مانند «جان ما فدای رهبر»، حمایت کامل خود را از آیت‌الله عیسی قاسم اعلام کردند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، شماری از ساکنان مناطق بحرین با در دست گرفتن تابوت‌هایی، شهدای سال گذشته میدان «الفداء» را به‌صورت نمادین تشییع کردند.

نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه سال گذشته، شش تن از جوانان بحرینی که به‌منظور شکست محاصره منزل آیت‌الله عیسی قاسم در تظاهرات نزدیک میدان «الفداء» منطقه الدراز شرکت کرده بودند را به شهادت رساندند.

ساکنان مناطق مختلف بحرین اعلام کرده‌اند که به تظاهرات خود تا شکست کامل محاصره منزل آیت‌الله عیسی قاسم ادامه خواهند داد.

دادگاه رژیم آل خلیفه از اوایل خردادماه سال گذشته، آیت‌الله عیسی قاسم را به بهانه مسائل پول‌شویی در خانه حبس کرده است و اجازه خروج را به وی نمی‌دهد.

انتهای پیام/ المیدان/ت.ه