92-3-3-Khorramshahr-1-1
۱۰:۴۸ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۴

امام جمعه بادرود:

آزادسازی خرمشهر نتیجه گفتمان مقاومت بود/ لزوم تشریح آثار مقاومت در طول تاریخ انقلاب

امام جمعه بادرود گفت: آزاد سازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس نتیجه تفکر و فرهنگ بسیجی و گفتمان مقاومت به عنوان تنها راه ایستادگی در برابر ظلم و جور بود.

به گزارش صاحب نیوز؛ همزمان با سوم خرداد روز مقاومت، ایثار و پیروزی امام جمعه بادرود به همراه فرماندار، رئیس بنیاد شهید و مسئولان دفتر نماینده شهرستان با حضور در منزل شهید علی فیروزی زاده از شهدای عملیات آزاد سازی خرمشهر، با خانواده وی دیدار و مقام و منزلت این شهید بزرگوار را گرامی داشتند.

امام جمعه بادرود در حاشیه این دیدار در گفتگو با صاحب نیوز اظهار کرد: رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس که منجر به آزاد سازی خرمشهر شد نمونه بارزی از ایمان واقعی به خداوند، شجاعت و ایثار را به تصویر کشیدند و فتح را برای نظام و انقلاب به ارمغان آوردند.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی پیروزی رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی را ناشی از ایمان به خدا و خداباوری آن ها دانست و گفت: آزاد سازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس نتیجه تفکر و فرهنگ بسیجی و گفتمان مقاومت به عنوان تنها راه ایستادگی در برابر ظلم و جور بود.

وی بازبینی، بازشناسی و تشریح آثار گفتمان مقاومت در آن زمان برای اقشار مختلف مردم و مسئولان در عصر حاضر را یک نیاز واقعی برشمرد و تاکید کرد: امروزه دشمنانی که فریب قدرت پوشالی خود را خورده اند از هر فرصتی برای تهدید جمهوری اسلامی استفاده می کنند، غافل از این که مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات آن ها در حوزه نظامی نمی تواند بر قدرت ایمان واقعی به خداوند و پیروی از آموزه های قرآنی فائق آید.

امام جمعه بادرود با اشاره به جمله معروف رهبر معظم انقلاب در مورد این که «خرمشهر ها در پیش است»، خاطر نشان کرد: با تکیه بر قدرت و توان خودی و البته با روحیه جهادی و انقلابی و بهره گیری از ایمان به خدا تمام خرمشهر ها با عملیات های بیت المقدس فتح می شوند و این فتوحات تا نابودی رژیم جعلی صهیونیستی نیز ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/پ