صاحب نیوز

2018212122747688

توسط رزمندگان انصارالله؛

شماری از نظامیان سعودی و سودانی در مناطق جنوبی عربستان به هلاکت رسیدند

رزمندگان انصارالله یمن موفق شدند شماری از نظامیان رژیم سعودی و سودانی را در مناطق جنوبی عربستان به هلاکت برسانند.

کدخبر: 889955
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ @ ۱۱:۳۳


به گزارش صاحب نیوز؛ هم‌زمان با حمله موشکی یگان انصارالله علیه مواضع دشمن در مناطق جنوبی عربستان، چند گروه از تک‌تیراندازان یمنی به‌منظور فلج کردن تحرکات نظامیان سعودی و سودانی به منطقه اعزام‌شده‌اند.

شبکه خبری «المسیره نت» یمن اعلام کرد: تک‌تیراندازان انصارالله یمن در 24 ساعت گذشته موفق شدند شماری از نظامی سعودی و سودانی را در مناطق شمالی و جنوبی «وادی المعاین» واقع در استان جیزان به هلاکت برسانند.

یگان موشکی انصارالله نیز توانستند تجمع نیروهای رژیم سعودی را در مناطق «جلاح، المبخره شمالی و ام القطب» واقع در استان جیزان را مورد هدف قرار دهند و شماری از نظامیان را کشته و زخمی کنند.

حمله موشکی انصارالله علیه پایگاه نظامی «العطار» نیز منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها نظامی سعودی شده است.

از سوی دیگر ده‌ها تن از شورشیان وابسته به رژیم سعودی با پشتیبانی هوایی عربستان حمله گسترده‌ای را علیه مواضع رزمندگان انصارالله و ارتش یمن در منطقه «جمارک حرض» آغاز کردند.

نیروهای یمنی مستقر در منطقه باوجود پشتیبانی هوایی رژیم سعودی موفق شدند حمله را به‌طور کامل دفع کنند.

نیروها در این عملیات توانستند علاوه بر کشته و زخمی کردن ده‌ها شورشی، 13 خودروی نظامی آن‌ها را نیز به‌طور کامل منهدم کنند.

تحولات میدانی شمال غرب یمن

شورشیان حاضر در جنوب غرب عربستان و هم‌مرز با استان «حجه» یمن حمله‌ای را با پشتیبانی جنگنده‌های سعودی به‌منظور اشغال بیشتر مناطقی از صحرای «میدی» آغاز کردند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، جنگنده‌های رژیم سعودی در این حمله بیش از 34 مرتبه مواضع رزمندگان یمنی را در مناطق «میدی و حرض» مورد هدف قرار دادند.

نیروهای یمنی مستقر در منطقه در این محور نیز توانستند بعد از چند ساعت درگیری نفس‌گیر، حمله را به‌طور کامل دفع کنند و شمار زیادی از نیروهای دشمن را به هلاکت برسانند.

بخش کوچکی از شمال غرب استان حجه تحت اشغال شورشیان وابسته به رژیم سعودی است.

انتهای پیام/المسیره نت/ت.ه