IMG_3092
۱۶:۰۳ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۴

امام جمعه چادگان:

آمریکا نه تنها با نظام ما که با اسلام ما مشکل دارد/ دولتمردان ضمانت لازم را از کشورهای باقی مانده در برجام اخذ کنند

امام جمعه چادگان گفت: نباید توجه به غرب داشته باشیم، دولتمردان باید نهایت دقت را داشته باشند و ضمانت هایی را از کشورهای باقی مانده در برجام، اخذ کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته چادگان گفت: بهترین توصیه برای بندگان خدا تقواست، وقتی نمی دانیم وجود ما و تداوم آن از خداست، جا دارد شکر بیشتر داشته باشیم.

وی بیان کرد: در روایات داریم که هر کسی تسبیح خدای متعال را بگوید یک درخت در بهشت برای او کاشته می شود.

امام جمعه چادگان با بیان این که، آن چیزی که انسان باید توجه کند این است که نباید حب دنیا را در دل داشته باشد و همین طور نباید حب جاه را داشته باشیم افزود: چرا که همه چیز ما را خراب می کند و باید مراقب باشیم که آن هم شرایطی دارد.

وی تأکید کرد: گاهی اوقات اعمال کوچکی چون، دشنام دادن و… باعث خرابی اعمال می شود و چیزی که این جا مهم است مراقبت هست.

حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به چهارم خرداد سالروز مقاومت جانانه مردم قهرمان دزفول در برابر موشک باران عراق در جنگ تحمیلی اظهار کرد: مقاومت مردم دزفول باعث شد، که تاریخ این روز را به نام روز ملی مقاومت و پایداری در تقویم رسمی کشور ثبت کند و این شهر به عنوان پایتخت مقاومت ایران نامگذاری شود.

وی در ادامه، به دشمنی آمریکایی ها با نظام جمهوری اسلامی ایران که سالیان سال ادامه دارد، اشاره کرد و گفت: آمریکا نه تنها با نظام ما، بلکه با اسلام ما مشکل دارد و اخیرا مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند اقتصاد کشور نباید به غرب گره بخورد.

امام جمعه چادگان با بیان این که برجام هم مشخص شد و انسانی که یک بار تجربه کرد، دیگر تجربه نمی کند، افزود: نباید توجه به غرب داشته باشیم، دولتمردان باید نهایت دقت را داشته باشند و ضمانت هایی را از کشورهای باقی مانده در برجام، اخذ کنند.

انتهای پیام/پ