صفحه اصلی » سیاسی » اگر در بحث اقتصادی محکم وارد شویم می توانیم برای آمریکا خط و نشان بکشیم

امام جمعه شهر داران:

اگر در بحث اقتصادی محکم وارد شویم می توانیم برای آمریکا خط و نشان بکشیم

امام جمعه شهر داران گفت: در بحث برجام ما با اروپایی ها دعوایی نداریم اما با سند اثبات می کنیم که اروپایی ها هم قابل اعتماد نیستند و البته مشکلات و مسائل کشور را نباید به برجام گره زد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام اسماعیل سیاوشی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر داران با اشاره به اینکه تمسک و عمل به قرآن یک راه مطمئن  برای حل مشکلات خانواده است، افزود: برای آن که بتوانیم اخلاق را در خانواده پیاده کنیم باید از آموزه های قرآنی بهره ببریم.

امام جمعه شهر داران افزود: هدف ازدواج در قرآن، آرامش پایدار و حقیقی معرفی شده است و برقراری آرامش در خانواده به مدیر و مربی نیاز دارد.

وی گفت: در خانواده مرد همانند یک مدیر و زن نیز باید همانند یک مربی باشد؛ مرد باید اقتدار و توان مدیریتی داشته باشد و زن نیز باید از محبوبیت برخوردار باشد.

حجت الاسلام سیاوشی تاکید کرد: زنان باید زیبایی ها و جذابیت های خویش را  تنها در انحصار مردان خود قرار دهند تا کیان خانواده حفظ شود.

وی در قسمت دیگری از خطبه ها ضمن تبریک روز مقاومت و روز آزادی خرمشهر و ولادت امام حسن مجتبی (ع)، کسب مقام اول رشته ددلیف توسط ورزشکار فریدنی آقای مهرداد یارعلی در مسابقات آفریقای جنوبی را تبریک گفت.

امام جمعه شهر داران با اشاره به دیدار مسئولان نظام با مقام معظم رهبری گفت: در بحث برجام ما با اروپایی ها دعوایی نداریم اما با سند اثبات می کنیم که اروپایی ها هم قابل اعتماد نیستند و مشکلات و مسائل کشور را نباید به برجام گره زد.

وی افزود: ما مولفه های قدرتی مانند سامانه موشکی، ایمان مردم و… داریم و اگر اینها را از دست دادیم کار تمام است و باید دانست که تمام این عظمت های کشور به خاطر ایستادگی بود و نه تعامل با بدعهدانی که قسم خورده بودند ایران را نابود می کنیم.

وی ادامه داد: اگر در بحث اقتصادی هم مانند سامانه موشکی و… محکم وارد شویم آنوقت ما می توانیم برای آمریکا خط و نشان بکشیم.

حجت الاسلام سیاوشی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به شرایط تضمین مولفه ها از طرف اروپا گفت: اروپایی ها باید در قبال قطع نامه 2231 آمریکا که نقض عهدی در برابر سخن و قطعنامه اروپایی هاست قطعنامه ای ایجاد کرده و سخنی از سامانه موشکی و… نزنند.

وی در پایان با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب گفت: وحدت عمومی مردم باید حفظ شود و حق و حقوق مردم نباید ضایع شود.

انتهای پیام/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99