کوهکن
۲۲:۳۵ - شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۵

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی:

حجم بالایی از نقدینگی در اختیار درصد کمی از جامعه است/ آتش کشیدن پرچم آمریکا در مجلس قدرت چانه زنی دولت را بالا برد

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش زیادی از مشکلات ارزی کشور به موضوع نقدینگی در جامعه بر می گردد به گونه ای که حجم بالایی از نقدینگی جامعه در اختیار درصد کمی از افراد است که به راحتی می توانند فضا را مدیریت کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن کوهکن عصر امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: فضای مجازی قابل اعتماد نیست و جامعه قابلیت انتقال به رسانه های مکتوب را دارد، چرا که زمان برگشت از رسانه های مجازی به رسانه های مکتوب فرا رسیده است و حاکمیت باید اقدامات حمایتی مشکلات این رسانه ها را بر طرف کند.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات ارز در کشور گفت: بخش زیادی از مشکلات ارزی کشور به موضوع نقدینگی در جامعه بر می گردد، به گونه ای که حجم بالایی از نقدینگی جامعه در اختیار درصد کمی از افراد جامعه است که براحتی می توانند مدیریت کنند.

وی یاد آور شد: یکی از اشکالاتی که به برخی مشکلات اقتصادی دامن می زند رشد نقدینگی در کشور است و باید توجه داشت که تصمیمات اقتصادی همیشه منافع همه افراد جامعه را تامین نمی کند چرا که راه حل های مشکلات اقتصادی از نظر کارشناسان مختلف، متفاوت است.

کوهکن با اشاره به اینکه تقاضای مردم در شرایط اقتصادی اثر گذار خواهد بود، تاکید کرد: فرهنگ تقاضای مردم برای گرانی و برای گران فروش باید تغییر کند اگر کالایی گران شد نباید خرید کنند یا به اندازه نیاز خرید کنند.

عضو مجلس شورای اسلامی با اشاره به آتش کشیدن پرچم آمریکا در صحن علنی مجلس گفت: باید یک پیام جهانی در خصوص اینکه ما بر روی بد عهدی آمریکا می ایستیم منعکس می شد و مجلس باید بتواند به گونه ای عمل کند که قدرت چانه زنی برای دولت را بالا ببرد.

وی با تاکید بر تبیین درست مسئله آب در شهرستان لنجان تصریح کرد: تصمیات خوبی برای موضوع آب در استان و شهرستان لحاظ شده است که در این باره چند طرح عملیاتی و پیشنهادی در حال بررسی هستند.

انتهای پیام/پ