96-12-c23-2122
۱۱:۱۴ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۸

استاندار اصفهان در مراسم تودیع و معارفه فرماندار مبارکه:

میزان بارش ها ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است/ هیچ باغ و درختی را بی آب نخواهیم گذاشت

مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان مبارکه روز دوشنبه با حضور استاندار اصفهان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن مهر علیزاده روز دوشنبه در مراسم معارفه فرماندار شهرستان مبارکه اظهار کرد: روحیه وحدت و همدلی را باید بیش از پیش در این شهرستان و استان اصفهان تقویت کنیم.

استاندار اصفهان با بیان اینکه دشمنان تا به امروز هر کاری که از دستشان برآمده بر علیه کشور ما انجام داده اند ابراز کرد: مردم ما هم با هوشیاری و بصیرت همه این توطئه ها را به خوبی پشت سر گذاشته اند.

وی با اشاره به اینکه امسال دشمنان در نظر دارند که با سوء استفاده از برخی کسری ها و کمبود ها برای کشور و ملت ما مشکل ایجاد کنند و ایجاد آشوب و ناامنی کنند.

مهرعلیزاده با بیان اینکه در سال جاری میزان بارش ها ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است، گفت: بارش های خوبی را در اردیبهشت ماه در استان اصفهان شاهد بودیم اما این بارش ها کمبود و کسری موجود را جبران نکرد، در حال حاضر با کمبود آب مواجهیم اما هیچ باغ و درختی را بی آب نخواهیم گذاشت.

استاندار اصفهان افزود: با استفاده از تانکر های آبرسانی و امکانات جهاد کشاورزی، شهرداری ها، سپاه و بسیج اقدامات لازم را برای عبور از این بحران انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه با تکمیل سد کوهرنگ سه در سال های آینده مشکل کمبود آب در استان اصفهان برطرف خواهد شد، اظهار کرد: برنامه منظمی برای استفاده از آب بین دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری نوشته شده و ابلاغ شده است و ساز و کارهای اجرایی لازم برای کنترل برداشت ها در نظر گرفته شده است.

مهرعلیزاده با اشاره به اهمیت توجه به توسعه گردشگری در شهرستان مبارکه گفت: امکانات بسیار خوب طبیعی و تاریخی در این منطقه وجود دارد که باید از این امکانات و آب و هوای خوب این شهرستان استفاده کرد.

وی با اشاره به اهمیت ارتقای سطح فرماندهی انتظامی شهرستان مبارکه بیان کرد: ارتقای سطح نیروی انتظامی به افزایش ضریب امنیتی استان منجر خواهد شد.

استاندار اصفهان با قدردانی از تلاش های فرماندار سابق شهرستان مبارکه گفت: ایشان با برخورداری از روحیه تعامل بالا در مدت مسئولیت خود اقدامات ابتکاری خوبی انجام و اولویت های شهرستان را به خوبی مورد توجه قرار داد.

مهرعلیزاده از حمید عصارزادگان فرماندار جدید مبارکه و سایر مسئولان خواست نیت خود را برای خدمت به مردم و کار برای خدا خالص کنند و توصیه های گفته شده را به کار بندند.

در این مراسم از تلاش های «جواد سلطانی» سرپرست سابق فرمانداری مبارکه قدردانی و «حمید عصارزادگان» به عنوان فرماندار جدید شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام