صفحه اصلی » حوزه و دانشگاه » آزمایشگاه مجهز به سیستم چند رسانه ای Xclass در مرکز زبان دانشگاه صنعتی اصفهان افتتاح شد

به منظور ارتقاء ساختارهای آموزشی؛

آزمایشگاه مجهز به سیستم چند رسانه ای Xclass در مرکز زبان دانشگاه صنعتی اصفهان افتتاح شد

با حضور هیأت رئیسه دانشگاه صنعتی اصفهان، آزمایشگاه شماره یک مرکز زبان این دانشگاه، مجهز به سیستم چند رسانه اي Xclassبه مرحله بهره برداری رسيد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۲ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ آزمایشگاه شماره یک مرکز زبان دانشگاه صنعتی اصفهان، مجهز به سیستم چند رسانه اي Xclass با حضور هیأت رئیسه این دانشگاه، به مرحله بهره برداری رسيد.

اين نرم افزار امكاناتي را به منظور تدریس و یادگیری بر مبنای سیستم چند رسانه ای برای ارائه مطالب درسی، کمک به پیشرفت و درنهایت سنجش زبانی دانشجویان در اختیار استادان و دانشجویان قرار می دهد.

از بخش های منحصر به فرد این سیستم می توان به قابلیت پخش 9 فیلم مختلف در 9 گروه متفاوت و در 9 سطح به طور همزمان برای دانشجویان اشاره کرد که امکان سطح بندی دانشجویان و نمایش فیلم های متناسب با هر سطح را برای استاد فراهم می کند.

قابلیت پشتیبانی از 22 زبان متفاوت و حداقل دو زبان به صورت همزمان از دیگر ویژگی های این سیستم است.

امکان گروه بندی نامحدود دانشجویان و مکالمه بین گروهی آنان، قابلیت کنترل سیستم تمامی دانشجویان و فعالیت آنان توسط استاد، مکالمات گروه بندی شده دو گروه مشخص به انتخاب استاد و یا به صورت تصادفی، طرح تمرين هاي تعاملي برای بهبود مهارت هاي گفتاري، قابليت ضبط تمامي مكالمات فردي و گروهي و تطبيق تلفظ ها بين صداي استاد و دانشجو، از دیگر قابلیت های منحصر به فردی است که این سیستم را از دیگر تجهیزات متمایز می سازد.

سیستم Xclass همچنین می تواند در مواردی همچون آموزش دانشجویان به صورت انفرادی و گروهی، امکان ضبط تکالیف آموزشی در کلاس و تمرین در منزل، انجام امتحان و آزمون جامع توسط استاد، نمره دهی اتوماتیک، گزارش دهی و… گزینه های مناسبی را در اختیار استادان قرار دهد.

گفتنی است؛ مرکز زبان دانشگاه صنعتي اصفهان که در سال 1358 راه اندازی شده است ضمن ارائه گسترده دروس زبان عمومی و تخصصی رشته های مختلف فنی-مهندسی و علوم پایه و ویرایش و ترجمه مقالات رشته های مختلف فنی- مهندسی و علوم پایه، از سال 1393 نیز به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی پرداخته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد