photo_2018-05-29_14-08-48
۱۴:۳۸ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۸

به مناسبت ماه نزول قرآن برگزار شد؛

برپایی نمایشگاه محصولات قرآنی در نطنز+ تصاویر

رئیس اداره ارشاد نطنز گفت: این نمایشگاه محصولات قرآنی در چهار بخش فروش کتاب های قرآنی، بخش کودک و نقاشی، مسابقات روخوانی قرآن برای کودکان و پازل و بازی های قرآنی دایر شده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ نمایشگاه محصولات قرآنی پیش از ظهر امروز با همکاری شهرداری نطنز، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کسبه فروشگاه چهارده معصوم (ع) در زیرزمین این فروشگاه و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح شد.

رئیس اداره فرهنگ و اردشاد اسلامی نطنز در حاشیه این مراسم در گفتگو با ما اظهار کرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن و به منظور ترویج فرهنگ و معارف قرآنی و دینی، تصمیم گرفته شد تا این نمایشگاه با عنوان «میهمان خدا» افتتاح شود.

علی مشربی افزود: این نمایشگاه محصولات قرآنی در چهار بخش فروش کتاب های قرآنی، بخش کودک و نقاشی، مسابقات روخوانی قرآن برای کودکان و پازل و بازی های قرآنی دایر شده است.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری نطنز و همچنین موسسه پیام قیوم افتتاح شده و در آن بخش های مختلف بزرگسالان و کودکان پیش بینی و به لزوم توجه والدین به تربیت قرآنی کودکان نیز پرداخته شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز بخش های ویژه کودکان این نمایشگاه را شامل «قرآن بخوان و جایزه بگیر» و «نقاشی کودکان» عنوان و خاطر نشان کرد: محصولات فرهنگی قرآنی در کنار صدها عنوان کتاب مذهبی، فرهنگی و اجتماعی دیگر با تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصد در معرض بازدید مردم قرار گرفته است.

این نمایشگاه تا ۱۳ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۴ و ۱۷ تا ۲۰ به روی علاقه مندان باز است.

انتهای پیام