4936199_239
۱۲:۱۲ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۰

فرمانده انتظامی شاهین‌شهر خبر داد؛

کشف محموله دو میلیاردی مواد غذایی این بار زیر بار کاه

ماموران انتظامی شاهین‌شهر در بازرسی از ۲ دستگاه کامیون در محور شاهین شهر – تهران، ۲ محموله مواد غذایی و نوشیدنی خارجی را که زیر محموله قانونی کاه جا ساز شده بود، کشف کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ رجبعلی مختاری در گفتگو با پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: مأموران فرماندهی انتظامی بخش میمه شهرستان شاهین‌شهر حین کنترل محورهای مواصلاتی، 2 دستگاه کامیون را برای بررسی مدارک و محموله متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی دقیق از این خودروها 2 محموله مواد غذایی و نوشیدنی شامل 200 کارتن کمپوت آناناس، نوشابه‌های خارجی انرژی‌زا، چای خارجی، کافی میکس و قهوه کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه خودروها از جنوب کشور بارگیری و به مقصد تهران درحرکت بودند بیان کرد: ارزش محموله‌های کشف‌ شده توسط کارشناسان 2 میلیارد ریال اعلام‌ شده است.

سرهنگ مختاری اضافه کرد: در این رابطه کامیون‌ها و محموله آن‌ها توقیف و 2 راننده نیز دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.

انتهای پیام