صفحه اصلی » مقاومت » عملیات بیت‌المقدس ناگفته های جنگ را مشخص کرد

رزمنده و آزاده دفاع مقدس؛

عملیات بیت‌المقدس ناگفته های جنگ را مشخص کرد

رزمنده و آزاده دفاع مقدس گفت: عملیات بیت‌المقدس مهمترین عملیاتی بود که خیلی از ناگفته های جنگ را برای همگان مشخص کرد و در مرحله سوم عملیات بنده از بین 200 همرزم خود که به شهادت رسیده بودند به اسارت درآمدم.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۷ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی طحانیان شامگاه پنجشنبه در مراسم روز حماسه و ایثار مردم شهرستان اردستان در مسجد جامع زواره اظهار کرد: رزمندگان اسلام با توکلی که به خدا و ائمه داشتند توانستند در عملیات بیت‌المقدس شرکت کنند.

وی افزود: عملیات بیت‌المقدس مهمترین عملیاتی بود که خیلی از ناگفته های جنگ را برای همگان مشخص کرد و در مرحله سوم عملیات بنده از بین 200 همرزم خود که به شهادت رسیده بودند به اسارت درآمدم.

رزمنده و آزاده دفاع مقدس گفت: قصد ما از بیان خاطرات جنگ فقط این است که به آن روحیه ها و طرز فکرها و آرمان هایی که شهدا داشتند اشاره کرده و بتوانیم آن ها را زنده کنیم.

طحانیان با بیان این که اگر امروز شهدای ما زنده بودند از ما می خواستند که قدر دان اسلام باشیم تصریح کرد: اگر آن دل و روح خدایی در دل ما نبود در برابر دشمن شکست می خوردیم.

وی تأکید کرد: تمام پیروزی ها به برکت آن روحیه و آرمان هایی بود که رزمندگان در سر داشتند و امروز هم بزرگترین تجلیل و قدر دانی از شهدای ما این است که در راه شهدا و آرمان های آنان پایدار باشیم.

رزمنده و آزاده دفاع مقدس همچنین خاطرنشان کرد: فراموش نکنیم که همه افتخارات و پیروزی های ما در مقابل دشمن فقط به برکت آن باورها، روحیه ها و اعتقاداتی بود که در دل ما وجود داشت.

طحانیان در ادامه تصریح کرد: نویسندگان وظیفه دارند این باورها و اعتقادات را از طریق مقاله و کتاب به نسل فعلی جامعه انتقال دهند تا بدانند که اگر این اعتقادات نبود حتی یک پیروزی حاصل نمی شد.

وی یادآوری کرد: دشمنان اسلام گستاخانه به ارزش ها و باورهای ما حمله می کنند و کسانی که باورهای رزمندگان را درک نکرده اند و ندیده اند و وظیفه داریم که این باورها را به آنها تفهیم کنیم.

رزمنده و آزاده دفاع مقدس همچنین تأکید کرد: وقتی جمهوری ما اسلامی است حاضر می شویم برای آن جان داده و سرمان را به خدا سپرده و دیگر فکر هیچ چیز نباشیم و اگر می خواهیم پیروز میدان باشیم همه را باید در کنار اسلام داشته باشیم.

طحانیان در پایان اضافه کرد: ما می توانیم به بالاترین سطح روحیه ای برسیم که هیچ دشمنی نتواند به ما رسوخ کند، اما بعضی اوقات این اسلام به مسلخ کشیده می شود، اما بر اساس وظیفه تمام گفتنی ها را خواهیم گفت چرا که در کنار همه اینها اگر ولایت نباشد هیچ پیشرفتی نخواهیم کرد.

انتهای پیام/پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد