download (1)
۰۹:۵۷ - شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۲

معاون گردشگری میراث فرهنگی استان اصفهان خبر داد؛

گسترش گردشگری میان اصفهان و جمهوری تاتارستان روسیه

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان در نشست مشترک فعالان گردشگری اصفهان و جمهوری تاتارستان روسیه از برنامه ریزی برای توسعه گردشگری میان استان اصفهان و تاتارستان خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ نشست مشترک فعالان گردشگری استان اصفهان و جمهوری تاتارستان روسیه با حضور محسن یارمحمدیان، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان و سرگئی ایوانف، رئیس کمیته توسعه گردشگری جمهوری تاتارستان روسیه برگزار شد.

محسن یارمحمدیان در این نشست با بیان اینکه نیمی از جمعیت 4 میلیون نفری جمهوری تاتارستان مسلمان هستند، تاکید کرد: توسعه گردشگری اصفهان در سالهای اخیر از روند رو به رشدی برخوردار بوده، با این وصف خرسندیم تا در راستای سیاست برقراری ارتباط با کشورهای جدید هدف گردشگری به ویژه با ملتهای قاره کهن آسیا به توسعه متقابل گردشگری بیندیشیم.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان با اشاره به تبلیغات علمی و ارزشمند مسئولان گردشگری جمهوری تاتارستان اظهار کرد: به راستی جمهوری تاتارستان با تاریخی در حدود هزار سال قدمت توانست در نشست امشب تبلیغات خوبی را با استفاده از آخرین متد علمی روز دنیا در حوزه تبلیغات و بازاریابی ارائه کند.

وی ادامه داد: لذا شایسته است تا همگی ما نیز در راستای توسعه پایدار گردشگری، سیر تمدن 7 هزار ساله استان اصفهان را به شایستگی تمام در بازار رقابت جهانی که روز به روز از منظر رقابت فشرده تر می شود با استفاده از ابزار روز با شور و شعف فراوان به جهانیان ارائه کنیم.

یارمحمدیان تاکید کرد: امروز مدیریت کلان استان و تمامی مسئولان به این نتیجه رسیده اند که صنعت گردشگری می تواند بسیاری از معضلات و مشگلات کشور را در حوزه های اقتصادی رفع کند.

انتهای پیام