صفحه اصلی » اجتماعی » رگبار موقت و رعد و برق مهمان امروز و فردای اصفهان/ هوای اصفهان برای گروه‌های حساس ناسالم است

کارشناس ارشد پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان خبر داد؛

رگبار موقت و رعد و برق مهمان امروز و فردای اصفهان/ هوای اصفهان برای گروه‌های حساس ناسالم است

کارشناس ارشد پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: طی امروز و فردا برای آسمان استان اصفهان افزایش ابر در اکثر مناطق پیش بینی می شود به طوری که شرایط برای رگبار موقت و رعد و برق در اکثر مناطق به ویژه شمال و غرب استان وجود دارد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۳ - شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۲

ساناز جعفری امروز در گفتگو با صاحب نیوز پیرامون آخرین تغییرات جوی حاکم بر سطح استان اصفهان، اظهار کرد: سامانه جدیدی وارد استان اصفهان شده که تا اواخر وقت فردا یکشنبه باقی خواهد ماند.

وی افزود: طی امروز و فردا برای آسمان استان اصفهان افزایش ابر در اکثر مناطق پیش بینی می شود به طوری که شرایط برای رگبار موقت و رعد و برق در اکثر مناطق به ویژه شمال و غرب استان گاهی همراه با وزش باد شدید تا نسبتا شدید، گرد و غبار محلی، گاهی احتمال وزش باد لحظه ای و بارش به صورت تگرگ وجود دارد.

کارشناس ارشد پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان بیان کرد: طی پیش بینی های انجام شده دمای هوا در 24 ساعت آینده تغییر قابل ملاحظه ای نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه امروز بیشترین دمای هوا در اصفهان 34 درجه و کمترین دما 22 درجه سانتی گراد است، افزود: در سطح استان نیز گرمترین دما مربوط به خور و بیابانک با 42 درجه و خنک ترین دما مربوط به فریدونشهر با 12 درجه سانتی گراد است.

جعفری خاطر نشان کرد: احتمال افزایش دما در اواخر هفته وجود دارد.

همچنین به گزارش مرکز پایش کیفی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان، کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 امروز، با شاخص کیفی بین 114 تا 130 (AQI)، ناسالم برای گروه های حساس اعلام شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد