IMG10582895
۱۲:۵۷ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۵

نماینده مردم نجف آباد در مجلس خبر داد؛

خلاص شدن مردم نجف‌آباد از یک راه پر دست‌انداز/ آزادراه نجف آباد – اصفهان احداث می‌شود

نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت: برای ساماندهی به وضعیت راه ارتباطی بین شهرستان نجف آباد و اصفهان پروژه ای تعریف شده و بنا بر آن آزادراه نجف آباد – اصفهان به طول ۵۰ کیلومتر احداث خواهد شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ ابوالفضل ابوترابی درباره وضعیت راه های مواصلاتی بین شهرستان نجف آباد و اصفهان بیان کرد: برای ساماندهی به وضعیت راه ارتباطی بین شهرستان نجف آباد و اصفهان پروژه ای تعریف شده و بنا بر آن آزادراه نجف آباد – اصفهان به طول 50 کیلومتر احداث خواهد شد.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس ادامه داد: طراحی هایی برای ورود و مشارکت بخش خصوصی و برخی ارگان ها در این پروژه انجام شده است.

وی در تشریح احداث این آزادراه تصریح کرد: در طراحی های اولیه، این آزادراه از حوالی شرکت سابیر نجف آباد شروع و با عبور از نقاطی مانند پل های کلیشاد و فلاورجان به سپاهان شهر و رینگ ترافیکی شرق اصفهان منتهی می شود.

ابوترابی این طراحی را اقدامی ابتکاری دانست و با اظهار امیدواری برای کلنگ زنی آن در سال جاری ادامه داد: اجرای پروژه به آزادسازی و تغییر کاربری زمین های واقع در 5 کیلومتری  باغات فلاورجان نیازمند است.

وی با بیان اینکه این پروژه بخش عمده ای از ترافیک غرب استان را در کمترین زمان ممکن به رینگ ترافیکی شهر اصفهان منتقل می کند، از پیشرفت خوب پروژه تعریض جاده نجف آباد به تیران هم خبر داد.

انتهای پیام