روز قدس
۱۵:۰۸ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۷

مسئول شورای هماهنگی نطنز:

مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرستان نطنز/ مقاومت ملت ایران در راهپیمایی روز قدس به تصویر کشیده می شود

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز گفت: راه پیروزی ملت بزرگ ایران در برابر دشمنی های متنوع و متعدد جبهه استکبار مبارزه و مقاومت خواهد بود و مردم این مولفه و اصل مهم را در راهپیمایی بزرگ روز قدس به نمایش خواهند گذاشت.

علیرضا باباخانی ظهر امروز در گفتگو با صاحب نیوز با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس از سوی امام راحل، اظهار کرد: روز قدس فقط مربوط به بیت المقدس و ملت مظلوم فلسطین نمی شود بلکه مربوط به دین اسلامی بوده که امروز جبهه استکبار به خاطر تاثیر بزرگ مفاهیم آن بر قلوب ملت های آزاده، دشمنی خود با آن را بیش از پیش آشکارتر و افزون تر کرده است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز افزود: انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس شریف، کشتار ملت مظلوم فلسطین در راهپیمایی بازگشت، بمباران مردم یمن توسط ائتلاف سعودی، تلاش برای احیای گروه های تکفیری و داعش همگی به خاطر ترس از انتقال مفاهیم دینی و اسلامی به کشورهای منطقه و نفوذ معنوی و الگوگیری آن ها از انقلاب اسلامی ایران است.

وی تصریح کرد: حال که جبهه استکبار با توجه به شرایط خروج آمریکا از برجام و تلاش علنی آن ها برای فاصله انداختن بین ملت و انقلاب را به عنوان جدید ترین طرح خود علیه جمهوری اسلامی رقم زده است باید اقشار مختلف مردم، راهپیمایی روز جهانی قدس را با شکوه تر از سال های گذشته برگزار کنند و به طور حتم نیز چنین خواهد شد.

باباخانی گفت: راهپیمائی روز جهانی قدس در شهر نطنز ساعت ۱۱ صبح، از مقابل حسینیه ارشاد علیا آغاز و در خیابان مالک اشتر، میدان امام خمینی(ره)، خیابان امام خمینی(ره)، میدان ۱۷ شهریور و خیابان معراج ادامه یافته و در مصلای نماز جمعه به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد: راهپیمایی در شهر بادرود از مقابل مدرسه ۱۷ شهریور و از ساعت ۱۱ صبح آغاز و در مسیر خیابان امام خمینی(ره)، خیابان آیت الله طالقانی و میدان امام حسین (ع) ادامه یافته و در مصلای نماز جمعه این شهر به پایان می رسد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز ادامه داد: مسیر راهپیمایی در شهر طرق رود نیز از میدان وحدت تا حسینیه مرکزی واقع در محله باغستان بالای این شهر خواهد بود.

وی افزود: راهپیمایان خالدآبادی نیز این مراسم باشکوه را از ساعت 11:30 و از میدان انقلاب حرکت خود را آغاز و در گلزار شهدا به پایان می برند.

باباخانی با تاکید بر این که این راهپیمایی در روستاهای پرجمعیت شهرستان نیز برگزار می شود، خاطر نشان کرد: راه پیروزی ملت بزرگ ایران در برابر دشمنی های متنوع و متعدد جبهه استکبار مبارزه و مقاومت خواهد بود و مردم این مولفه و اصل مهم را در راهپیمایی بزرگ روز قدس به نمایش خواهند گذاشت.

انتهای پیام