79271
۱۷:۳۶ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۷

در بیانیه هایی مجزا انجام شد؛

دعوت اقشار مختلف بسیج برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

اقشار مختلف بسیج استان اصفهان در بیانیه های جداگانه عموم مردم به ویژه بسیجیان را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین دعوت کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ اقشار مختلف بسیج استان اصفهان در بیانیه های جداگانه عموم مردم به ویژه بسیجیان را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین دعوت کردند.

در متن بیانیه بسیج جامعه زنان آمده است:

«بسم ا…قاصم الجبّارین

روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است. روز حکومت اسلامی است. (امام خمینی ره)

امام خمینی(ره)، رهبر کبیر انقلاب اسلامی و پرچمدار مبارزه با ظلم و ستم در جهان معاصر،آخرین جمعه‌ ماه رمضان را روز جهانی قدس نامیدند و همه‌ی مستضعفان و آزادی‌خواهان جهان را به پاسداری از قداست قدس قبلۀ اول مسلمانان، کانون اتحاد امت اسلام و تمامی آزادی‌خواهان جهان، فراخواندند.

روز قدس مجمع عظیم برائت آزادگان جهان از زورگویی و کودک‌کشی دژخیمان صهیونیستی وروز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت‌ها در مقابل ابرقدرت‌هاست که با مشت‌های گره‌کرده و صف‌های به‌هم‌فشرده، از توحّش و نسل‌کشی اسرائیل غاصب و حامیان آن اعلام انزجار می‌کنند.

منادیان دروغین حقوق بشر، داعیه‌داران صلح جهانی و دنیای عاری از خشونت، که چشم‌های خود را بر نسل‌کشی، قتل و غارت و تجاوز و اشغالگری‌های سفاکان صهیونیست بسته‌اند، باید بدانند قدس، به عنوان سمبل امت واحده، قلب مسلمین جهان را به هم گره زده و اعمال خبیث، همچون شهرک‌سازی‌های نامشروع در اراضی فلسطین و اعلام پایتختی قدس شریف و.. ادامه اشغال‌گری آن‌ها، نمی‌تواند رویای پوشالی و افسانه‌ای ارض موعود را محقق کند.

در تمامی سال‌های گذشته، نظام سلطه با ترفندهای مختلف از جمله درگیری و جنگ‌های نیابتی و تفرقه در جهان اسلام، تلاش کرده تا مسئله فلسطین، به فراموشی سپرده شود که البته با هوشمندی و تدبیر رهبر حکیم انقلاب، امام خامنه‌ای( مد ظله العالی)، مردم ایران و امت اسلام همچنان فلسطین را مسئله اول جهان اسلام می‌دانند و با پیروی از سنت الهی «ان تنصرواا… ینصرکم و..» به حمایت مادی و معنوی از مردم مظلوم فلسطین و مبارزین مقاومت، ادامه می‌دهند.

بسیج جامعه زنان در آستانه روز جهانی قدس جنایات صهیونیست‌ها و حامیان غربی و عربی آنان در نسل‌کشی مسلمانان را محکوم می‌کند و ضمن لبیک به فرمان رهبر کبیر انقلاب و تجدید پیمان مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای( مد ظله العالی) در روز جمعه همگام با مردم روزه‌دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌نماید. و از آحاد مردم غیور به ‌ویژه بانوان فرهیخته و همیشه در صحنه دعوت می‌کند تا با حضور پرشور و با صلابت خود لرزه بر اندام شیطان بزرگ، آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی انداخته و با فریادهای اعتراض آمیز خود سبب قدرت، قوت و دلگرمی مردم مظلوم فلسطین شوند.»

سازمان بسیج کارگری نیز بسیجیان قشر خود و عموم مردم را به حضور در این راهپیمایی دعوت کرده است.

متن بیانیه این سازمان بدین شرح است:

«حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی):

((آنچه در قضیه فلسطین از پیشرفت مشاهده می کنیم اقتدار روز افزون جبهه مقاومت در مقابل جبهه استکبار و کفر است که امر مشهود و واضحی است.آنچه در این زمینه ملاحظه می شود ناشی از ایمان به خدا و توکل به خدا و واردکردن عنصر معنویت در مبارزه است))

روز قدس روز همبستگی، وحدت و همدلی ملت‌های مسلمان با ملت مظلوم فلسطین در برابر توطئه‌های شوم و خبیث رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار است. روز جهانی قدس به عنوان نماد مخالفت با غارتگری، زورگویی و نسل کشی علیه ملتی مظلوم و مخالفت با قدرت‌های شیطانی است. روز قدس ثمره نگاه راهبردی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و دیدگاه بلند رهبر معظم انقلاب در گرامیداشت قبله اول مسلمین و پاره تن اسلام است.

در سال‌های اخیر دشمنان با ایجاد تفرقه و اختلاف در جبهه اسلام از طریق حمایت از گروهک‌های تروریستی تکفیری در منطقه تلاش کرده اند تا مساله فلسطین به فراموشی سپرده شود و رژیم صهیونیستی در حاشیه امن قرار گیرد. آمریکا با انتقال سفارت خود به بیت المقدس به کیان اسلام و مسلمانان تعدی و تجاوزی دوباره کرده که این اقدام مذبوحانه با هدف استمرار حیات ننگین رژیم نامشروع اسرائیل و سرکوب ندای حق طلبانه ملت مظلوم فلسطین صورت می‌گیرد. متاسفانه برخی از سران عرب منطقه با سکوت در برابر اقدام تجاوزکارانه و گستاخانه آمریکا و برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی به آرمان و ملت بزرگ فلسطین خیانت کرده‌اند، اما باید بدانند ملت‌های جهان نظاره گرند و تاریخ به درستی قضاوت خواهد کرد.

امروز با رهبری هوشمندانه ولی امر مسلمین جهان و تلاش فرزندان مجاهد اسلام، صهیونیسم جهانی با چالش جدی در فلسطین، لبنان و سوریه مواجه می‌باشد و این رژیم جعلی در انفعال و انزوا قرار گرفته و با جنایات جدید رسواتر از گذشته در سراشیبی سقوط و نابودی است و انشاالله جهانیان بزودی شاهد فروپاشی این رژیم جنایتکار خواهند بود.

یقینا جامعه کارگری استان اصفهان دوشا دوش ملت مسلمان ایران اسلامی به عنوان پرچمدار بزرگ این روز عزیز، با شناخت درست و دقیق از فتنه آمریکایی – صهیونیستی و نقشه‌های شوم تفرقه افکنانه آنها در دوران پسا داعشی و گذر از مرحله امنیت طلایی که به واسطه توطئه تشکیل داعش داشته‌اند به پاس شکر گذاری به پیشگاه خداوند متعال، برای دفع این توطئه بزرگ و قدردانی از همه مجاهدان جبهه مقاومت، امسال نیز فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی خود را بر سر آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی فرو می‌آورد و انزجار خود را از تجاوزگری و ظلم آنان اعلام می‌نماید، بدون تردید وعده الهی در باره نابودی ستمگران که در کلام بشارت آمیز رهبر معظم انقلاب اسلامی”مدظله العالی” متجلی شده تحقق خواهد یافت و به زودی جهانیان شاهد نابودی کامل رژیم صهیونیستی خواهند بود.

سازمان بسیج کارگری استان اصفهان نیز با تاسی از دیدگاه‌های عمیق و مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی ولی امر مسلمین جهان “مدظله العالی” که روز قدس را روز آزمایش بزرگ ملت‌های مسلمان و از جلوه‌های حقیقی اتحاد انسجام دنیای اسلام دانسته اند، اعلام می‌دارد جامعه کارگری استان اصفهان با شکوه‌تر از گذشته دست در دست ملت بزرگ و نستوه ایران اسلامی و ملل آزاده و ظلم ستیز جهان در راهپیمایی روز قدس حضور می‌یابند و نابودی رژیم صهیونیستی را فریاد می‌زنند»

در متن بیانیه سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان آمده است:

«روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست های سفاک و جنایتکار و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است. و بیانگر اعتقاد و پایبندی به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

رژیم غاصب صهیونیستی و سردمداران زور و تزویر به سرکردگی شیطان بزرگ و دولتهای غربی، مردم مظلوم فلسطین را به مسلخ بردند و متأسفانه بعضی سران شکم باره و دنیاطلب عرب شاهد تجاوز، قتل و نسل کشی مردم غیرنظامی و بی پناه فلسطین هستند و افتخار نوکری و خوش خدمتی شیاطین را بر سینه دارند.

ننگ و نفرین بر کوردلانی که سکوتشان لکه ننگی بر سیمای دروغین آنها بوده و یقینا در مؤاخذه و عقوبت عظیم الهی مسئول و شریک جرم و جنایت هستند.

رژیم کودک کش صهیونیست باید بداند حکومت اسلامی و بویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به حق ملت فلسطین حمایت کرده و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: “مسئله فلسطین همچنان یک مسئله اصلی برای جمهوری اسلامی ایران است و هیچ گاه از دستور کار نظام خارج نخواهد شد. مسئله فلسطین عرصه یک مجاهدت واجب و لازم اسلامی است و هیچ حادثه ای ما را از مسئله ی فلسطین جدا نخواهد کرد. لذا امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه تر از سال های قبل به یاری مردم مقاوم و مظلوم فلسطین بشتابند.

ما جامعه مهندسین بسیجی عرصه صنعت به همراه سایر متخصصین متعهد، آزاده و دلسوز ایران اسلامی با الهام از مکتب ناب محمدی (ص) و اندیشه های استکبارستیزی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) ضمن همدردی با مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی)  در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی و مردم دیگر کشورهای جهان در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت نموده و با مشت های گره کرده شعار مرگ بر سه قاتل کودکان، آل سعود ، اسرائیل، آمریکای بی وجدان، سر خواهیم داد و از آحاد مردم انقلابی و همیشه در صحنه و روزه دار بویژه قشر مهندسین اصفهان نیز دعوت می نماییم تا در یاری مظلومان و مخاصمت با ظالمان بپاخواسته و با حضور قدرتمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و لرزه بر اندام آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیندازند که این اقدام موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی می گردد.»

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس نیز به شرح زیر است:

«روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است. روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز فریاد مسلمانان علیه رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی است، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.روز قدس نماد آزادی خواهی، ظلم ستیزی و روز تجلی اراده مسلمانان مبنی بر تحقق حاکمیت مستضعفان بر زمین است. (وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ).

بعد ازسی و نه سال از صدور پیام تاریخی امام خمینی(ره)معمارکبیر انقلاب اسلامی در سال 1358 در پدید آوردن روز جهانی قدس، امروز منجر به ابراز وجود و احساس اقتدار ملت‌های حق طلب و آزادیخواه در مقابل قدرت‌های استکباری و استعمارگر در اقصی نقاط عالم شده است، به طوری که امروز نقطه ثقل وحدت در جهان اسلام موضوع قدس و فلسطین است. بی‌شک انقلاب اسلامی مبارزات ضداستکباری و صهیونیستی را در جهان بویژه کشور‌های اسلامی تشدید کرد و روند تشکیل جبهه مقاومت را دگرگون ساخت و مانع جدی در مسیرتحقق اهداف توسعه طلبانه مستکبرین عالم بوجود آورد، شاهد عینی آن بیداری اسلامی و سرنگونی مرتجعین وابسته به جبهه غرب است.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان اصفهان  ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند و تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و با اعتقاد کامل به حقانیت ملت مظلوم فلسطین و تاکید بر غاصب و غیر قانونی بودن رژیم اشغالگر صهیونیستی، حمایت راسخ خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام داشته و ضمن تاکید بر این نکته که رژیم غاصب صهیونیستی با اتحاد و همبستگی امت اسلامی محکوم به شکست و نابودی است؛ اعلام می‌داریم در روز قدس همگام با سایر اقشار مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز جمعه شرکت خواهیم کرد و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار دعوت می‌نمائیم با حضور قدرتمند خود در راهپیمائی باشکوه و دشمن شکن روز جهانی قدس شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازند و موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی باشند»

بسیج مداحان نیز در بیانیه ای قشر خود و عموم مردم را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرده است.

متن این بیانیه به این شرح است:

«با گذشت چندین سال از ابتکار راهبردی و آینده‌نگرانه حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، آرمان آزادی قدس شریف و حمایت از ملت مظلوم فلسطین، در سایه گفتمان انقلاب اسلامی و ولایت فقیه، به یک مطالبه بین‌المللی تبدیل و تلاش جبهه متحد استکبار برای جلوگیری از جهانی شدن این آرمان و تحمیل سازش و نرمش برابر خواسته‌های رژیم جعلی صهیونیستی را با ناکامی و شکست‌های انکارناپذیری مواجه ساخته است.

امسال روز قدس، فریادی رساتر و خروش بیشتری را می طلبد، چرا که دنیای کفر و استکبار و صهیونیسم در برابر اقتدار و عظمت روزافزون اسلام و مسلمین جهان و منطقه تمام امکانات شیطانی خود را در راه تخریب و ترور و شرارت و تفرقه افکنی به کار گرفته و رژیم اشغالگر قدس بر طبل جنگ و جنایت می کوبد.

بنا بر تاکید مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی، مساله فلسطین علیرغم تلاش همه جانبه آمریکا و دیگر حامیان رژیم صهیونیستی برای القای آن بعنوان مسئله ای منطقه ای، عربی و یا ملی، دیگر از یک موضوع صرفاً عربی و اسلامی فراتر رفته و بعنوان مساله ای جهانی، بین المللی و حقوق بشری مورد توجه و اهتمام همه ملتهای آزاده است و حاوی این پیام روشن است که وحدت و همدلی مردم کشورهای اسلامی به خصوص در فلسطین و مقاومت و پایداری یکپارچه جهان اسلام در برابر اشغالگران تنها راه آزادی فلسطین عزیز است.

روز قدس، روز ‌مسلمانان‌ و ‌مستضعفان‌ است؛ علی رغم ‌تبلیغات ‌جهانی‌، انتفاضه ‌فلسطین‌ خاموش‌ شدنی ‌نیست‌ و آینده‌ آن ‌همراه ‌با رستگاری ‌و پیروزی ‌است‌.

ما مداحان و مدیران هیئات مذهبی استان اصفهان، ضمن حمایت از ملت‌های مظلوم استکبار ستیز ،        با حضوری پر شور و همراه ملت بزرگ ایران و دیگر ملت‌های مسلمان، آزادی قدس شریف را در  روز قدس فریاد خواهیم زد و اطمینان داریم که با فریادهای حق طلبانه مسلمانان و سیل خروشان امت اسلامی، روزی آرمان امام راحل(ره) مبنی بر آزادی قدس را به نظاره خواهیم نشست و در مسجدالاقصی نماز شکر و وحدت را اقامه خواهیم کرد / ان شاء الله»

جامعه ورزشکاران نیز با صدور بیانیه ای حضور خود را در این راهپیمایی باشکوه اعلام کرده است:

«”روز قدس که همجوار شب قدر است، لازم است که در بین مسلمانان احیا شود و مبدأ بیداری و هوشیاری آنان باشد.”    “امام خمینی (ره)”

مسلمانان، موحدان و آزادگان جهان، امسال چهلمین سال پیاپی، دعوت امام خمینی را لبیک گفته و با گرامیداشت روز جهانی قدس، بار دیگر با آرمان آزادی فلسطین و حذف اسرائیل از صفحه‌ی روزگار، میثاق خود را تجدید می‌کنند.

رخدادهای تلخ و غمبار دنیای امروز، به ویژه منطقه ی اسلامی، بیش از پیش آشکار می‌سازد که اعلان روز جهانی قدس، طرحی راهبردی، حرکتی حکیمانه، ابتکاری آینده‌نگرانه و اقدامی هوشیارانه در جهت بیداری و بسیج عمومی و اتحاد امت اسلامی در تقابل با چپاولگران، دزدان و جنایتکاران بین‌المللی حاکم بر نظام صهیونیستی جهان بود. استقبال افکار عمومی از روز جهانی قدس و برگزاری همایش جهانی راه پیمایی در قاره‌های مختلف، نه فقط به معنی اعلان موضع مشترک جهانیان برابر غاصبان صهیونیست سرزمین فلسطین، بلکه قیام و رویارویی علیه سیطره فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مشتی یهودی بر ارکان قدرت در نظام سلطه بین‌المللی است.

افکار جهانی امروز به خوبی می‌داند که جنگ، فساد و کشتار نیابتی گروه‌ها و جریان‌های تکفیری و وهابی تروریست در ممالک اسلامی از در جمله عراق، سوریه، لبنان، یمن، بحرین تا رویدادهای امروز افغانستان، پاکستان، ترکیه، عربستان، اردن، مصر، میانمار، نیجریه، لیبی، اردن، قطر و …، همچنین محاصره و کشتار وحشیانه‌ی مردم مظلوم غزه و کرانه باختری، حلقه‌های به هم وابسته و پیوسته ی سلسله توطئه‌هایی است که طراحی و فرماندهی پشت صحنه آن مشتی صهیونیست نژادپرست و سفاک هستند که اهرم‌های قدرت جهان و کانون فرمانروایی آمریکا و اتحادیه اروپا را در چنگال خود دارند.

سیاست‌های خصمانه، فشارها، تحریم‌ها، تهدیدها و جنگ روانی و تبلیغاتی همه‌جانبه و مستمر علیه ایران و مردم مسلمان این کشور و حتی امضای توافقنامه برجام با دولت جمهوری اسلامی از یک سو نشانه‌ی استیصال و انفعال آنها در برابر گفتمان و اقتدار روزافزون انقلاب اسلامی و از سوی دیگر حاکی از هراس و وحشت برنامه‌ریزان و سیاستگذاران

صهیونیست نظام سلطه از شکوفایی تمدن اسلامی به پرچمداری ایران و گسترش الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت در میان مسلمانان دیگر بلاد اسلامی است.

آنها امروز در کمال حیرت و ناباوری، نظاره‌گر برکات و دست‌آوردهای جهانی و منطقه‌ای گفتمان انقلاب اسلامی و اقتدار و عظمت مسلمانان هستند. وحشی‌گری‌ها و کشتار بی‌رحمانه آنها و مزدورانشان در ممالک اسلامی از یک سو و پایداری، ایستادگی و دستاوردهای شگفت آور جبهه مقاومت اسلامی در سراسر بلاد یادشده، به خوبی نشان می‌دهد که آنها نه تنها در مهار آتشفشان خشم پیروان اسلام ناب محمّدی (ص) و امواج خروشان نهضت اسلامی دچار شکست و انفعال گردیده بلکه با همه دسیسه‌ها و توطئه‌های خود قادر نبوده‌اند یاد و نام و آرمان فلسطین و آزادی قدس را از بین ببرند و رژیم غاصب اسرائیل یعنی کانون بحران منطقه و جهان اسلام را از تیررس جبهه مقاومت مصون نگه دارند و از فروپاشی و نابودی آن پیش‌گیری کنند. تشدید رفتارها و اقدامات ضدانسانی و ضداسلامی آمریکا و اتحادیه اروپا در دوران اخیر و سبقت گیری سران و رؤسای بعضی کشورهای اسلامی مثل عربستان، ترکیه، مصر، قطر، بحرین، اردن برای اتحاد با صهیونیست ها و به رسمیت شناختن رژیم غاصب اسرائیل، به وضوح ثابت می‌کند که برنامه‌ریزان و سیاستگذاران صهیونی در عرصه بین‌المللی، آزادی فلسطین را سرآغاز آزادسازی دیگر کشورهای اسلامی و سقوط حکام و تاجداران وابسته به اردوگاه صهیونیسم ارزیابی می‌کنند. بنابراین، سیاست‌ها، اقدامات و رفتارهای وحشیانه‌ی امروز آنها در بسیاری از کشورهای اسلامی نه از سر اقتدار و برتری که از سر انفعال، استیصال و دیوانگی است.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات،طبق روال سنوات گذشته در راستای تحقق عدالت طلبی و آزادی خواهی و تجدید میثاق با آرمان های والای بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و در لبیک به فرمان خلف صالح ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، دوشادوش اقشار مختلف و ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی جامعه ی ورزش استان اصفهان به همراه کلیه ی هیات های ورزشی،باشگاه های فرهنگی ورزشی اصفهان به خیل عظیم مردم روزه دار حامی و مدافع مردم مظلوم فلسطین در محکومیت رژیم منحوس و غاصب صهیونیستی و جبهه ی سلطه و استکبار به سردمداری آمریکای جنایتکار خواهد پیوست.»

در بیانیه روز قدس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان آمده است:

«حضرت امام خمینی(قدس سره):

مسلمانان جهان باید، روز قدس را روز همه ی مسلمین، بلکه مستضعفین بدانند و آن نقطه حساس در مقابل « مستکبرین و جهانخواران بایستند».

روز جهانی قدس ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی و عرصه ای برای اتحاد و یکپارچگی قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه ی استکبار و صهیونیسم جهانی است. روز قدس روز نمایش سپاهیان اسلام در برابر چشمان حیرت زده ی مستکبرین و خونخواران جهان است.

روز قدس، فقط مختص مسلمین و مسلمانان جهان اسلام نیست، بلکه همه ی وجدان های بیدار با هر دین و مسلکی در اقصی نقاط این جهان پهناور آن را پذیرفته و در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف در تب و تاب هستند.

ما طلاب و روحانیون بسیجی استان اصفهان با اعلام تبعیت محض از آرمانای والای حضرت امام خمینی (قدس سره)و تدابیر حکیمانه ی عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) با حمایت های مادی و معنوی خود از مردم فلسطین و مبارزین مقاومت فریاد مستحکم آزادی قدس را از چنگال خونین رژیم صهیونیستی در روز قدس سر خواهیم داد و از آحاد مردم فهیم و همیشه در صحنه استان به خصوص علمای اعلام، اساتید و فضلا، ائمه جمعه و جماعات دعوت به عمل می آوریم تا همچون گذشته با حضور شکوهمندانه و پرشکوه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، همچنان پیشتازی خود را در مبارزه ی بی وقفه با استکبار جهانی و اشغالگران صهیونیست به نمایش بگذارند.»

انتهای پیام/