IMG_0410
۱۵:۱۱ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۱۸

امام جمعه اردستان:

اشغال قدس یک اشغال ظالمانه است/ توان دفاعی و موشکی نقطه قوت جمهوری اسلامی ایران

امام جمعه اردستان، گفت: اسرائیل در هفتاد سال پیش اولین قبله مسلمانان را به اشغال خود درآورد که این یک اشغال ظالمانه بوده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: قدس فقط متعلق به مسلمانان نبوده و یهودیان واقعی و مسیحیان نیز برای آن احترام خاصی را دارند.

وی افزود: اسرائیل در هفتاد سال پیش اولین قبله مسلمانان را به اشغال خود درآورد که این یک اشغال ظالمانه بوده است.

امام جمعه اردستان گفت: اسرائیل با حمایت ایادی خود همچون آمریکا به شرارت های خود در منطقه و جهان ادامه می دهد تا بتواند آرزوی نیل تا فراد خود را برآورده کند.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه امام راحل بیش از شصت سال یادداشتی را  در خصوص فلسطین دارد، تصریح کرد: امام گفته است مسلمانان باید متحد شوند و فلسطین را از اسراییل پس بگیرند.

خطیب جمعه اردستان تاکید کرد: حضرت امام در زمان تبعید هم اعلامیه صادر می کردند و مسلمانان را در برابر اسرائیل تشویق می کردند تا پس از پیروزی انقلاب اسلامی آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان روز قدس اعلام کردند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر حماس پرچم دار فلسطین بوده و در هر روز جمعه راهپیمایی های گسترده ای را بعد از نمازجمعه شکل می دهند و این شور و شعور و حمایت ایرانیان نیز امان اسرائیل را بریده است.

حجت الاسلام دهشیری با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد حضرت امام راحل یادآوری کرد: دفاع و موشک نقاط قوت جمهوری اسلامی بوده که می خواهند آن را تبدیل به نقطه ضعف کنند.

امام جمعه اردستان گفت: نظام ما مظلوم اما مقتدر و دشمن هم در چند لایه و با فشارهای اقتصادی در صدد ضربه به جمهوری اسلامی بوده و برجام هم نتوانسته این فشارها را برطرف کند.

وی تاکید کرد:  مقاومت و ایستادگی مردم موجب حس ملی ایرانیان است که اگر لحظه ای در برابر دشمنان اسلام عقب نشینی کردیم آنها هم جلو خواهند آمد.

انتهای پیام/