صفحه اصلی » سیاسی » امنیت امروز نتیجه جانفشانی و ایثارگری یاران امام(ره) است/ دستور عزت بخش رهبری، کشور را به جایگاه اصلی هسته ای می رساند

امام جمعه چادگان:

امنیت امروز نتیجه جانفشانی و ایثارگری یاران امام(ره) است/ دستور عزت بخش رهبری، کشور را به جایگاه اصلی هسته ای می رساند

امام جمعه چادگان گفت: دستور عزت بخش رهبری در پاسخ به بد عهدی آمریکا، کشور را به جایگاه اصلی هسته ای می رساند و دیدیم که دست ایران بسته نیست، چه در چارچوب برجام و چه خارج از برجام و ایران مقتدر برجام معیوب را نمی پذیرد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۳ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته چادگان گفت: خدای تبارک و تعالی از باب لطف، انسان را خلق کرد و طرحی برای زندگی دنیا و آخرت داد به نام دین و انسان را اشرف مخلوقات کرد.

وی با بیان این که قرائت دین نباید با تفسیر بشر عادی باشد بلکه باید توسط گروهی به نام امامت که اول آن علی(ع) و آخر آنها مهدی(عج) است اجرا شود افزود: این یعنی نجات انسان، یعنی یک راه وجود ندارد و تفسیر دین باید از طرف ائمه اطهار باشد.

امام جمعه با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) بیان کرد: جوانان اگر می خواهید در دنیا و آخرت نجات یابید، باید به ائمه تاسی کنید و کسی که این جایگاه امامت را درک نکند گمراه است.

وی به سالروز عزل رئیس جمهور بی کفایت بنی صدر اشاره کرد و اظهار کرد: امروز اگر امنیت وجود دارد مربوط به جانفشانی و ایثارگری یاران امام است،

حجت الاسلام سلیمانی تصریح کرد: جبهه غرب با این رئیس جمهور همراه شده بود و او را وهم گرفته بود و باید بگوییم که انقلاب در این زمینه ها درس های بزرگی را به ما داده است.

وی با اشاره به سالروز رحلت مرحوم مجلسی گفت: مرحوم مجلسی خدمات بزرگی برای اسلام و شیعه داشته است و متاسفانه حق او ادا نشده است، مخصوصا طلاب باید از این دریای بزرگ معرفت استفاده کنند.

خطیب نماز جمعه چادگان با بیان این که، دستور عزت بخش رهبری در پاسخ به بد عهدی آمریکا که کشور را به جایگاه اصلی هسته ای می رساند اظهار کرد: اول عزت آفرینی کشورمان و دیدیم که دست ایران بسته نیست، چه در چهار چوب برجام و چه خارج از برجام، دوم ایران مقتدر برجام معیوب را نمی پذیرد.

وی تصریح کرد: نقاط قوت را نباید فراموش کرد که مهمترین آن مبارزه با استکبار و استبداد است.

امام جمعه چادگان گفت: اسرائیل صدای ایران را بشنو، نه در ایران بلکه در کل جهان که همان فریاد ملکوتی امام عزیز است و امروز ما تهدید را به مرزهای اسرائیل رسانده ایم.

وی در این خصوص افزود: به نکات کلیدی رهبری دقت کنیم، به دولتمردان هم می گوئیم دقت کنند و در کنار هم، این راه را به پایان برسانیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد