صاحب نیوز را در پیام رسان سروش دنبال کنید
IMG_3393-305x175
۰۹:۴۵ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۲

امام جمعه دولت آباد:

فرمایشات رهبر انقلاب حامل سه پیام بود/ ایشان حجت خود را تمام کردند

امام جمعه دولت آباد گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب سه پیام دارد که اولین پیام این است که مردم دشمن را بشناسند و نسبت به سیاه نمائی هایی که می کنند هوشیار باشند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سیدحسین محمودآبادی شامگاه گذشته در نشست بصیرتی سیاسی در دولت آباد، با اشاره به روز قدس بیان کرد: همین فریادها و اعتراضات و راهپیمایی ها باعث بیداری مردم دنیا شده و طبق آمار و اطلاعاتی که از جامعه آمریکا می رسد، بسیاری از یهودیان ساکن آمریکا دیگر هیچ حمایت و پشتیبانی از رژیم صهیونیستی ندارند و چون جرم ها و جنایت های این رژیم را دیده اند، انزجار آن ها زیادتر شده است.

وی در ادامه به بازخوانی فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی پرداخت و عنوان کرد: فرمایشات رهبر انقلاب دقیق، هوشمندانه و در واقع خنثی کننده توطئه دشمن است.

امام جمعه دولت آباد اظهار کرد: یکی از مطالبی که رهبر معظم انقلاب بیان کردند این بود که «امروز نقشه دشمن سه چیز است فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی، هدف این فشارها سیطره بر کشور عزیز ما ایران است»، فرمودند امّا فشار روانی- نقاط قوت جمهوری اسلامی را نشان کرده اند و در برخوردها و تبلیغات به عنوان نقاط چالش آفرین معرفی می کنند، برای اینکه ملت ایران را نسبت به آن ها دلسرد کنند.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری نقاط قوت را پیشرفت هسته ای، پیشرفت موشکی و عدالت خواهی بین المللی معرفی کردند که هر کدام از اینها نقطه قوّت جمهوری اسلامی و باعث تأثیرگذاری در داخل و خارج کشور است.

وی با اشاره به خروج آمریکا از برجام ادامه داد: پیشرفت هسته ای باعث افتخار هر ایرانی است ولی آنها می گویند شما سوخت هسته ای برای چه می خواهید چون نفت و سوخت فسیلی دارید، تأسیسات موشکی برای چه می خواهید آن ها را از بین ببرید، یا در بحث های علمی، نمی گذارند که ما پیشرفت علمی داشته باشیم که ایشان با بیان این مطالب نقشه دشمن را خنثی کردند.

حجت الاسلام محمودآبادی گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب سه پیام دارد که اولین پیام این است که مردم دشمن را بشناسند و نسبت به سیاه نمائی هایی که می کنند هوشیار باشند.

این کارشناس سیاسی افزود: پیام دوم برای مسئولان است که مسئولان در مقابل این اقدامات دشمن باید، اقدام عملی و برنامه ریزی دقیق داشته باشند و نگذارند که دشمن نقشه خود را عملی کند.

وی تاکید کرد: پیام سوم؛ اتمام حجت رهبری با مردم و مسئولان است، ایشان به عنوان سکاندار نظام دشمنی ها را رصد کردند و بیان کردند، بنا بر این اگر مردم یا مسئولان کوتاهی کنند و مملکت دچار مشکل شد، رهبری وظیفه خود را انجام داده اند و کوتاهی از مردم و یا مسئولان است.

انتهای پیام

دیدگاه شما
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط شبکه اطلاع رسانی صاحب نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد